Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Τζωρτζιανα την ειχα δει πριν καιρο χωρις να εχω ιδεα περι τινος προκειται κλπ καθωτι νεος στο Μεταξι.Οταν καποια στιγμη την δοκιμασε φιλος και μου ειπε πολυ καλα λογια(αναλογικα και με το 10αρικο) και βεβαια εψαξα και κριτικες εδω στο σαιτ και ειδα οτι ηταν ακρως θετικες την ειχα βαλει στο ματι για τα καλα Κουλ .Τις προαλλες δεν την πετυχα και αντ'αυτου ειχα παρει την Ιωαννα η οποια δεν ηταν κακη αλλα η Τζωρτζιανα ειναι αλλου επιπεδου και υποψηφια για μεταγραφη.Σημερα στο μαγαζι ηταν και οι δυο κοπελες μαζι οποτε μπορουσα να επιλεξω οποια ηθελα.Φυσικα πηρα την Τζωρτζιανα αφου την βρηκα επιτελους.Ετσι δινω τα 10 και μπαινω στο εξαιρετικο δωματιο στο βαθος με τηλεοραση,νιπτηρα,αιρκον κλπ.Μετα απο 1 λεπτο το πολυ μπαινει και το μωρο και αρχιζουμε μπαλαμουτι στο ορθιο.Αυτη πολυ ζεστη σαν να ηταν γκομενα μου.Με ρωτησε αν ηθελα να μου παρει πιπα στα ορθια αλλα προτιμησα το ξαπλωτο.Ετσι το μπαλαμουτι συνεχιστηκε στα ξαπλωτα σε πολυ gfe φαση με χαδακια ,φιλακια και ολα αυτα τα αγαπουλιστικα Ντροπή .Στη συνεχεια ξεκινησε πιπα με καποτα εννοειται καλη μεν με λιγο δοντι δε αλλα ουτως η αλλος ειχα γινει τουρμπο vtec απο πριν.Ξεκινησαμε τον αγωνα με ιεραποστολικο (δικη μου επιλογη) με αγκαλιτσες και φιλακια,δαγκωματακια κλπ εκατερωθεν.Γουσταρα πολυ αυτην τη φαση και ετσι το κρατησα εκει ως το τελος.
Γενικα το 10αρικο το αξιζει με τα χιλια δεν το συζηταμε.Ειδικα για αυτους που αρεσκονται στα gfe γαμησακια ειναι οτι καλυτερο στην περιοχη και οχι μονο..


Το συγκεκριμενο μαγαζακι πολυ το γουσταρω και για το χωρο του και για τα δυο αυτα κοριτσια και πιστευω ειναι οτι καλυτερο στα 10 ευρω.Απο μενα προτεινεται για δοκιμη η Τζωρτζιανα με κλειστα ματια δεν το συζητω.Εγω παντως θα την ξανατιμησω συντομα ειναι must.... Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζωρτζιάνα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Αυγούστου, 2012
Δεν μπορώ να διαβάζω συνέχεια διθυραμβικές κριτικές για αυτο το τσόκαρο που ηταν αθλια σε μένα.Ετσι μου ερχεται να ξαναπάω να παράσω χάλια και να τα τις γράψω μια κριτικη που θα την θάβει,απο τις δυο συνευρέσεις μαζί της! Θυμός
07 Αυγούστου, 2012
ρε μαστορα θεριον,ο καθενας μπορει να περασει χαλια ε καποια που αλλοι περνανε καλα... Δεν σημαινει κατι αυτο..
S
stam_90
07 Αυγούστου, 2012
Τι να σου πω ρε φιλαρακι εγω (οπως και οι αλλοι φανταζομαι) γραφω αυτα που βιωσα στην συγκεκριμενη συνευρεση με την κοπελα.Αν παω αλλη φορα και μου εμφανιστει διπροσωπη και αλλος ανθρωπος τελειος δεν εχω κανενα προβλημα να το περιγραψω επακριβος σε αλλη κριτικη.Παντως δεν ειναι παραξενο που αρκετοι οπως βλεπεις την βρισκουν μια χαρα(και με μονο ενα δεκαρικο ετσι Κουλ ) ενω εσυ εισαι σχεδον ο μονος που περασε χαλια οπως λες?Οταν πχ σε 1000 ατομα αρεσει το honda civic και σενα δεν σου αρεσει αυτο δεν σημαινει οτι το Χοντα ειναι κακο αμαξι ετσι δεν ειναι?
Στην τελικη γουστα ειναι αυτα ο καθενας την βρισκει διαφορετικα.Για μενα παντως για 10ευρω το πακετακι Τζωρτζιανα-30β ειναι κορυφη και σουπερ vfm.Εδω στη Φυλης στο 20αρι και πολλες ειναι πολυ χειροτερες της τι να λεμε τωρα Money Mouth
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3