Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Σαββάτου προς Κυριακή στις στις 02.30 το πρωί......σήμερα όλα τα σπίτια ήταν κλειστά και αποφάσισα να πάω στην τρίτη βάρδια που ότι και να γίνει
την υπόλοιπη μέρα πάντα κάποια θα ανοίξουν.....σήμερα έκτος του ότι πέτυχα τυχαία μέσα στον οίκο συναγωνιστές γνωστούς(ο ένας πήρε την Ντενίσα και ο άλλος την Νικολέτα)πέτυχα
και το καλύτερο εμφανισιακά δίδυμο στη φυλής(δίδυμο γιατί για μένα κορυφαία είναι η Καρολίνα μετά η Νάντια και ύστερα ντενίσα ρωξάνη νικολέτα)την Ντενίσα και την Νικολέτα....
η Ντενίσα είχε τρομερή ενέργεια και διάθεση στο σαλόνι χαμογελαστή με όρεξη για χωρό και πειράγματα , περιττό να πώ ότι όταν δουλεύει η Ντενίσα ο ρόλος της τσατσας περιορίζεται
στο να κοιτάει τα δωμάτια...όλο το παιχνίδι το αναλαμβάνει η 23χρόνη ψηλόλιγνη ψηλή(1.75) Ρουμάνα με το ωραίο κωλαράκι και τα υπέροχα στητά βυζιά της.....αρχικά έφυγα με τους συναγωνιστές
που συνάντησα μόλις αυτοί τελείωσαν με τα κορίτσια και κάναμε μια βόλτα στην περιοχή.... χώρισαν οι δρόμοι μας κατέβηκα μιά γρήγορη στη Λιοσίων μπας και πετύχω την Αλεξία και τελικά
ξαναγύρισα....τι θες πάλι μου λέει γελώντας η Ντενίσα , να περάσω της λέω μέ σένα....περνάω στο δωμάτιο όπου αυτή την φορά δούλευε ο κλιματισμός(επιτέλους τον έφτιαξαν) ξεντύνομαι
και καθιστός περιμένω την Ντενίσα στο κρεβάτι...αυτή έρχεται και με πλάτη πρός τα εμένα άρχισε να λικνίζει την λυγερόκορμη κορμάρα της ενώ έσκυβε και κουνούσε προκλητικά το κωλαράκι της ,
σηκώθηκα την αγκάλιασα και άρχισα να την φιλάω στην πλάτη και στον λαιμό.....μεταφερθήκαμε στο κρεβάτι με ξάπλωσε ανέβηκε απο πάνω μου έβγαλε το σουτιέν της και άρχισε να τρίβεται πάνω στον
πούτσο μου μέχρι που καύλωσα ,μου φόρεσε προφυλακτικό ήρθε πλάι απο μένα και άρχισε πίπα , η αλήθεια είναι ότι η πιπα της δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο αλλά ο τρόπος που σε κοιτάει και σε παίζει
είνα όλα τα λεφτά , μερικές φορές στον δαγκώνει κιόλας ,έβγαλε το εσώρουχο της και με ρώτησε πως θέλω, της απάντησα όπως θές έσυ...όχι όπως θές εσύ μου λέει ,καλά της λέω ανέβα στο ταβάνι , γελώντας σηκώνεται όρθια
στο κρεβάτι και κάνει ότι προσπαθεί να ανέβει περνώντας καυλωτικές στάσεις ένω γλείφοντας τα χείλη της έβαζε δάχτυλο στο μουνάκι της....σηκώθηκα και εγώ όρθιος στο κρεβάτι , μου είπε όχι έτσι κατέβα κάτω ,
κατέβηκα και στάθηκα όρθιος με την πλάτη προς τον τοίχο , αυτή όπως ήταν όρθια στο κρεβάτι ήρθε πάνω μου και αγκιστρώθηκε στο σώμα μου , μόλις είχαμε την κατάλληλη ισορροπία έπιασε τον πούτσο μου
και τον έβαλε στο μουνί της για κανα 5 λέπτο την γαμούσα έτσι στα όρθια , όταν κουραστικά την ξάπλωσα χωρίς να βγώ απο μέσα της ανάσκελα και συνεχίσαμε ανταλλάσσοντας και πεταχτά φιλιά στα χείλη ένω έγω έγλυφα
και τις καυλωμένες ρόγες της... αλλαγή στάσης στα τέσσερα , πέρνει πολύ καλή στάση ενώ συνέχεια μέσο του καθρέπτη σε κοιτάει στα μάτια....μετά απο λίγο ήρθε το τέλος...στο δωμάτιο έκατσα χαλαρά 20 λεπτά χωρίς καμιά
ενόχληση...δεν βιάζεται και έχει πάντα καλή διάθεση.....η αλήθεια είναι ότι δεν πέρνει πρωτοβουλίες αλλά αν την χειριστείς καλά θα περάσεις καλά.......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2012
Όνομα κοπέλας
Ντενίσα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
193.344
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού