Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωτη μου κριτικη γιατι πολυ απλα νοιωθω την αναγκη να το κανω.

Οτι και να πω για την Νταιανα ειναι παρα πολυ λιγο,οι πιο πολλοι αλλωστε την γνωριζουμε.Τι να πει κανεις για την Νταιανα... οσο υπαρχουν τετοιες γυναικες στα μπουρδελα και στουντιο,κουκλαρες,με τετοιες υπηρεσιες.... δεν ξερω τι να πω,η γυναικα ειναι βγαλμενη απο τσοντα,ειναι αυτο που λενε οτι ξερει τι θελει ενας αντρας απο αυτην,και του το δινει με τον καλυτερο τροπο.Στην εμφανιση δεν θα πω τιποτα,ειναι ακομα καλυτερη απ' οτι πριν,δειχνει πραγματικη αρχοντισσα σε τουτο το μαγαζι και της πηγανει.Μου λεει η υπηρεσια οτι ειναι η Νταιανα και δινω το πορτοκαλι εισητηριο για γυμνο τσιμπουκι και μπαινω στο δωματιο.Μετα απο αρκετο καιρο που την ειχα επισκεφτει(Σαπφως 20 ηταν ακομα) επιτελους την βρηκα Προμηθεως 25.Σε μερικα λεπτα ερχεται στο δωματιο το μωρο,αφου μηλαμε για λιγο αρχιζει την δουλεια.Κανει μια απιστευτη περιποιηση με χαιδεματα σε ολο μου το σωμα και κατεβαινοντας προς τα κατω,κανει απιστευτα ρουφηγματα τρελα στις μπαλες.Υστερα ερχεται η ωρα της πιπας,ξεκιναει μια πιπα ονειρο,να τον παιρνει ολο μεσα στο στομα της,να τον χτυπαει στην γλωσσα.Αφου με εχει κανει τουρμπο,ξεκινησαμε με reverse cow μετα ιεραποστολικα,επειτα στα 4,και το τελος ηλθε με ιεραποστολικο κοιτωντας την στο προσωπακι της.Σε ολη τη διαρκεια του σεξ εδωσε τα παντα να με ικανοποιησει,με εκανε να νιωσω ανετα με το τροπο της,τη διαθεση της,και στο τελος εκατσε λιγακι μαζι μου.Σε αφηνει να την χαιδευεις και δεν το παιζει καποια... Νομιζω πως αυτη τη στιγμη ειναι η Πρωτη σιγουρα απο τις κοπελες στο Βαρδαρη,γιατι συνδυαζει εμφανιση,υπηρεσιες,τροπους και πανω απο ολα ξερει τι ζηταμε και μας το δινει.Όσοι δεν εχετε παει απλα χανετε,και δεν υπερβαλλω!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού