Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα πολλά χρόνια να "καταθέσω" στο συγκεκριμένο μπουρδελάκι (το επάνω, στον 1ο όροφο). Είχα περάσει μερικές φορές αλλά δεν είχα βρει κάποια αξιόλογη κυρία για να προωθηθώ στα ενδότερα. Γύρω στις 1.30 τα ξημερώματα μαζί με καμιά 10ριά συναγωνιστές (Ημεδαπούς και Αλλοδαπούς) περιμέναμε την εμφάνιση της κοπέλας. Πραγματικά εμφανίστηκε μία μεγαλοκοπέλα (milf 38-45 ετών περίπου) με ύφος κάπως αδιάφορο. Όλοι οι άλλοι υποψήφιοι πελάτες την έκαναν. Εγώ όμως που είχα κάποιες άλλες πληροφορίες έδωσα το 10ευρο και πέρασα. Δίνει ακάποτο και επίσης δίνει κώλο.
Τι πληροφορίες είχα θα αναρωτηθείτε... Την ώρα που ετοιμαζόμουν να ανέβω την σκάλα ένας συναγωνιστής έβγαινε και για να μην κάνω τον κόπο τζάμπα τον ρώτησα πως ήταν η κοπέλα. Εγώ εννοούσα την εμφάνιση της κλπ Το παλικάρι όμως είχε "τεστάρει" την κυρία οπότε για καλή μου τύχη μου απαντάει ότι ήταν πολύ καλή και άξιζε. Αυτό με έκανε να παραβλέψω την αδιάφορη συμπεριφορά της στο σαλονάρισμα και να περάσω.
Το όλο θέμα θύμιζε κάπως την Μαρίνα (πρώην Φ109α και μετά Καλύμνου 48 και τώρα Μεγ.Αλεξάνδρου 28α) η οποία έβγαινε σαλόνι με κάποιο θυμωμένο και αδιάφορο ύφος αλλά μέσα στο δωμάτιο ήταν άλλος άνθρωπος.
Η Μονίκα (ο τόνος σωστά διαβάσατε στο 'νί') έχει μόλις ένα μήνα στην Ελλάδα. Ξέρει κάποιος λίγες λέξεις στα Ελληνικά και καταλαβαίνει άλλες τόσες. Μιλάει όμως λίγα Αγγλικά οπότε η επικοινωνία κάπως επιτυγχάνεται. Έχει μέτριο ανάστημα (γύρω στο 1.60-1.65), λευκό δέρμα, μαύρα μαλλιά λίγο κάτω από τους ώμους. Στήθος μαλακό 2άρι-2,5άρι με πτωτικές τάσεις λόγω ηλικίας. Μέσα στο δωμάτιο (σε αντίθεση με το σαλόνι) είναι επικοινωνιακή και φιλική. Αρκετές στιγμές μου χαμογέλασε ενώ μιλούσαμε ή κάναμε sex. Αρκετά ενδιαφέρουσα πίπα με προσπάθεια από μεριάς της να τον περιποιηθεί. Το μουνί της έδειχνε καθαρό και το έτριβα την ώρα που με πίπωνε. Στη συνέχεια την ξάπλωσα ανάσκελα και της το περιποιήθηκα. Φάνηκε να της αρέσει και υγράνθηκε αρκετά. Την έφερα από πάνω μου αλλά δεν είχε την τεχνική που θα ήθελα γι΄αυτό την ξάπλωσα μπρούμυτα και την πήρα στα 4 από το μουνί της. Μετά λειτουργώντας ανάποδα την ξάπλωσα ανάσκελα και της το έβαλα από τον κώλο. Είχε ωραία αίσθηση καθώς δεν ήταν ούτε πολύ σφικτός αλλά ούτε και πολύ χαλαρός. Εκεί και εκσπερμάτωσα. Επειδή της συμπεριφέρθηκα τρυφερά και προσπάθησα να την χαλαρώσω εκείνη ανταποκρίθηκε με αγκαλιές και χάδια σε φάση gfe. Βέβαια δεν το παρακάναμε γιατί στο πίσω μέρος του μυαλού της είχε και τον χρόνο, χωρίς να δείξει όμως σε καμία στιγμή ότι βιάζεται.

Στο τέλος και ενώ σκουπιζόμαστε και ξεπλενόμαστε μου παραπονέθηκε για τα ωράρια των καταστημάτων, super market κλπ στην Αθήνα. Ισχυρίστηκε ότι στην Βουδαπέστη (που μάλλον είναι η "έδρα" της) τα καταστήματα είναι ανοικτά 24 ώρες οπότε πάντα μπορείς να εξυπηρετηθείς, άσχετα με τα ωράρια σου. Εγώ μου λέει που τελειώνω ξημερώματα και πάω για ύπνο δεν μπορώ πριν πάω σπίτι να κάνω τις προμήθειες μου κλπ Πιάσ' το αυγό και...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 31, 2012
Όνομα κοπέλας
Μονίκα
TestDrive
Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
3
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2012
Ρε testdrive, ξεκολωθηκες να γαμας. Δεν εχεις αφησει πουτανα για πουτανα. Δεν προλαβαινουμαι να διαβαζουμε κριτικες.
Πλακα κανω ετσι. Μακαρι να σε γερος να γαμας αβερτα.ΣπασίκλαςΣπασίκλαςΣπασίκλαςΣπασίκλας
03 Αυγούστου, 2012
Συναγωνιστή panioan15 ήταν μερικές συνεχόμενες ημέρες μεγάλης καύλας σε συνδυασμό με κάποιοες κοπέλες που μου έκαναν κλικ οπότε του γάμησα τα ράματα... Γλώσσα Γλώσσα
Εάν δεις τις κριτικές μου είχε περάσει ένα σχετικά μεγάλο διάστημα που δεν βόλταρα (δουλειές, υποχρεώσεις κλπ) οπότε τώρα ξεμπούκωσα για τα καλά. Πραγματικά γέλασα μόλις διάβασα το σχόλιο σου, μου έφτιαξες την μέρα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Καλά πηδήματα και σε εσένα συναγωνιστή panioan15!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2