Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε Τετάρτη απόγευμα στις 19.50......
την Έλενα την έχω ξαναδεί αλλά δίπλα στο φ69β , τότε δεν έκανε ακα. για να μην σας μπερδέψω να σημειώσω ότι για κάποιο διάστημα έπεζαν δυο Ελενες ,αυτή που πήρα σήμερα και δούλευε δίπλα και μιά άλλη που δούλευε εδώ
ξανθιά πάλι αλλά με κατσαρό μαλλί και όχι τόσο ωραίο σώμα όπως αυτή....η Ελενα λοιπόν είναι από Ρωσία 20 χρονών(εγώ την κάνω για πιο μεγάλη)έχει πράσινα μάτια , ύψος κοντά στο 1.70 μικρό στήθος αλλά το κορμί της είναι
είναι πολύ ωραίο όχι μόνο στο να το βλέπεις αλλά και στο να το αγγίζεις , έχει πολύ ωραία υφή... βελούδινη και βέβαια ο κώλος της είναι πολύ καλός.....μπήκε στο δωμάτιο χαμογελαστή ξάπλωσε δίπλα μου και με ρώτησε πώς
θέλω την πίπα ,με το μαντηλάκι που κρατούσε στην παλάμη της με καθάρισε , άρχισε να με φιλάει στο στήθος και στην κοιλία ενώ απαλά έπαιζε τον πούτσο μου και τα αρχίδια μου , κατέβηκε πιο χαμηλά τόν πήρε στο στόμα , η πίπα της
δεν ήταν ότι καλύτερο μίας και έγλυφε πολύ ψηλά στο κεφαλάκι και δεν τόν έπερνε βαθιά , έκανε και 2-3 περάσματα από τα αρχίδια ,πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση με αυτή απο πάνω....καλή συμμετοχή και συγχρονισμός κινήσεων
ενώ μιά λεπτομέρεια που μου άρεσε σαν κίνηση/εικόνα ήταν ότι ένω μόλις μπήκε στο δωμάτιο μάζεψε τα μαλλιά της με ένα λαστιχάκι ,τό έβγαλε και άρχισε με τα χέρια της να τα τινάζει λές και έκανε διαφημιστικό για σαμπουάν ....
αλλαγή στάσης στα τέσσερα όπου η θέα του κώλου της αλλά και η γωνία που έκανε η πλάτη της ήταν όλα τα λεφτά , την γύρισα για ιεραποστολικό για να βλέπω την φάτσα της , πρίν μπω μέσα τής άρχισα να της γλύφω το μουνάκι της , δάχτυλο δεν δέχεται όυτε στο μουνί ούτε στον κώλο , μπήκα μέσα της καί άρχισα να την γαμάω ένω αυτή "τύλιξε"την πλάτη μου με τα πόδια της.... φιλώντας με στον λαιμό μετά απο λίγο ήρθε το τέλος.....πολύ καλό γαμήσι με ένα πα΄ρα πολύ καλό κορμί αλλά όποιος περάσει θα με θυμηθεί για την αίσθηση που έχει η επιδερμίδα της , να αναφέρω ότι έκατσα μέσα 15 λεπτά αλλά η τσα τσα περίπου στο 5λεπτο με το που μπήκαν κάτι πιτσιρικάδες χτύπησε την πόρτα...έλεος...
σήμερα είχα 2/2 σε χτυπήματα πόρτας κάτι που έχει να μου συμβεί μήνες.........

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2012
Όνομα κοπέλας
Έλενα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.826
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2012
+1...............και από εμένα,είναι τίμια..........Γλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1