Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η Νίκη είναι καινούργια στο χώρο από Ρωσία,42 χρονών (τόσο δηλώνει αλλά φαίνεται μεγαλύτερη), στήθος σχετικά μικρο, ξανθιά με μαλλιά μέχρι τους ώμους, με κοιλίτσα (όχι μεγάλη), ωραία λευκή λεία επιδερμίδα.

Αφού περίμενα για περίπου 10 λεπτά εμφανίζεται η Νίκη εμφανώς αγχωμένη και χωρίς τον αέρα της έμπειρης πόρνης που γνωρίζει το αντικείμενο της. Ξεκίνησε να μου χαϊδεύει το στήθος και να το φιλάει κάπως βιαστικά και μηχανικά. Συνέχισε και στο υπόλοιπο σώμα καταλήγοντας στο επίμαχο σημείο το οποίο είχε ήδη σηκωθεί.
Δεν αφήνει χέρι στο μουνάκι της βαθειά αλλά χαϊδέματα μόνο επιφανειακά.
Ξεκίνησε ένα βιαστικό πεοθηλασμο αλλά την σταμάτησα λέγοντας της να κάνει πιο ήρεμες κινήσεις.
Πρώτη στάση με αυτή από πάνω ανεβοκατεβαίνοντας κάπως ατσούμπαλα. Αναγκάστηκα να την πιάνω από τον κώλο κρατώντας την σταθερά και καρφώνοντας την δυνατά.
Αλλαγή στάσης με εμένα από πάνω αλλά μπορώ να πω ότι ξενέρωσα λίγο γιατί έκανε κάτι περίεργους μορφασμούς (μάλλον ψεύτικους). Αφού δοκίμασα διάφορες εναλλαγές με τα ποδιά και το κορμί της ήρθε και το τέλος.

Πιστεύω ότι θέλει αρκετή δουλειά για να γίνει καλύτερη,εκτός αν το κάνει περιστασιακά.
Σε γενικές γραμμές δεν έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος, ήταν αρκετά φιλότιμη αλλά άπειρη.

Σε ερώτηση μου για την καταγωγή της μου απάντησε ότι είναι από το Ροστόβ μία μεγαλούπολη κοντά στον Καύκασο. Σε αυτή την πόλη ο ποταμός Ντον εκβάλλει στη Αζοφική θάλασσα. Όταν ζήτησα μερικές περισσότερες πληροφορίες για την πόλη μου είπε το εξής πολύ ενδιαφέρον: "Εάν η Μόσχα είναι για την Ρωσία η μητέρα το Ροστόβ είναι ο Πατέρας!!".

Χρόνος παραμονής περίπου 10 λεπτά. Αντίτιμο 20Ε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 17, 2012
Όνομα κοπέλας
Νίκη
TestDrive
Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
3
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού