Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επισκεψη εγινε κοντα στις 21:10 μια ωρα περιπου μετα την πρωτη μου καταθεση στην Ιωαννα του Ιασωνος 20(υπαρχει κριτικη).Μπαινουμε στο συγκεκριμενο ρδελο με σκοπο την Τζωρτζιανα αρχικα αλλα δεν ηταν.Στη θεση της ηταν η Ιωαννα ενα πολυ ωραιο μωρο κοντα στο 1.70 μελαχρινο πολυ ωραιο σωμα και βυζι γενικα κουκλιτσα.Την βλεπουμε αλλα δεν μπηκαμε αμεσως καναμε μια μινι τσαρκα τριγυρω και επιστρεψαμε αυτες τσατσα και ιεροδουλη αγναντευαν απ το παραθυρο στο δρομο και φωναζει η τσατσα σε μια φαση ελατε παιδια πανω.(μου θυμισε σκηνη απ την Γεωργια Βασιλειαδου στην Προξενητρα Μεγάλο χαμόγελο ).Ανεβαινω βγαζω το 10αρικο και μπαινω στο δωματιο.Το δωματιο πολυ καλο για τα δεδομενα με τηλεοραση ,νιπτηρα και ολα τα κομφορ αψογο.Αφου η κοπελα τελειωσε με τον φιλο και συναγωνιστη ηρθε σε μενα.Καναμε καποια σχετικη κουβεντα τι κανεις,πως σε λενε κλπ και εκει την βλεπω με μια μελαγχολια στα ματια να μου λεει καλα ειμαι εδω τα ιδια και τα ιδια κλπ.Στη συνεχεια οταν την ρωτησα απο που ειναι"της λεω απο Ρουμανια ετσι?" μου λεει ναι και οταν της ειπα "ολες οι ωραιες απο εκει εισται"μου απανταει παλι μελαγχολικα ναι αλλα τι να το κανεις που ερχομαστε σε αυτα τα μεροι(τα ρδελα δηλαδη).Στην αρχη λεω οχχχ φολα θα μας βγει αλλα τελικα δεν ηταν.Ξεκινησε με λιγο παιξιμο του πεους ενω εγω χουφτωνα οτι μπορουσα με κυριοτερο ολων τα φοβερα βυζακια της και αφου αρχισε να σηκωνεται το εργαλειο μου βαζει καποτα και ξεκιναει μια αρκετα ενδιαφερουσα πιπα.Στην συνεχεια στηνεται στα τεσσερα με πολυ ωραιο τροπο και εγω αρχισα γερο σφυροκοπημα στο οποιο δεν διαμαρτυρηθηκε καθολου.Επειδη δεν μπορεσα να τελειωσω της προτεινα να αποχωρησει μην ταλαιπωριομαστε αδικα και οι δυο.Αυτη μου προτεινε να μου τον παιξει οπως και εγινε αλλα η μαχη απο μερους μου ειχε χαθει οποτε μετα απο λιγο της ειπα να την κανει...Οταν χαιρετηθηκαμε της ευχηθηκα οτι καλυτερο μακρυα βεβαια απο αυτα τα μεροι και οσο πιο γρηγορα μπορει να ξεφυγει απ αυτο που την βαζουν να κανει....

Υ.Γ Η κοπελα σιγουρα δεν το γουσταρει αυτο που κανει(δικαιολογημενα θα ελεγα-ποιος θα το γουσταρε?)αλλα δεν ειναι ουτε απατεωνισα ουτε φολα,αν εισαι οκ μαζι της θα ειναι και αυτη οπως και φανηκε σημερα.Δεν θα σου κανει παπαδες αλλα για ενα 10αρικο γαμας ενα πολυ ωραιο μωρο...

Υ.Γ 2 Ελπιζω συντομα να απεμπλακει απ το κυκλωμα αυτο της πορνειας για καλο δικο της πρωτον αλλα ισως και καποιων συναγωνιστων οι οποιοι μπορει να θεωρησουν οτι εχασαν ενα 10αρικο τσαμπα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού