Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Γρήγορη κριτική μιας και φεύγω για διακοπές αύριο...Μαυρομάλλα αδύνατη με πολύ ωραίο στήθος και απίστευτο τουρλωτό κώλο για τα κιλά της...Συνάμενη κουνάμενη στο σαλόνι, είπα να τη τιμήσω...Μεγάλο λάθος...Με το που μπαίνει στο δωμάτιο με καθυστέρηση 5 λεπτών πάει να βάλει το προφυλακτικό με τη μία...Τρώω τη πρώτη ξενέρα και είμαι σίγουρος ότι η συνέχεια θα ναι fail,οπως και επιβεβαιώθηκα...Αρχίζει με τα πολλά μου παίρνει πίπα ομολογουμένως αρκετά καλή.Μετά γυρίζει στα 4 όπου κάναμε τη στάση αγαλματάκια ακούνητα, εγώ τη πήδαγα και αυτή το μόνο που έκανε ήταν όποτε θυμότανε να μου πιάνει τα αρχίδια...Με τα πολλά έχυσα και σηκώθηκα και έφυγα...

Τέσπα για να μη τα πολυλογώ μιας και πρεπει να πάω να φτιάξω βαλίτσα η βραδιά ήταν EPIC FAIL μιας και η κοπέλα στο τομέα εμφάνισης ήταν αρκετά ωραία,αλλά στο τομέα sex ήταν απαράδεκτη και δεν έκανε τίποτα για να περάσω ωραία(τουλάχιστον με μένα).Ευτυχώς επρόκειτο μόνο για 20 ευρώ,που ωστόσο εγώ για να τα βγάλω έχω δουλέψει 4 ώρες...Συμπέρασμα καλό θα είναι μερικές μερικές να τιμάνε τα λεφτά που βγάζουν....

Παιδιά καλό καλοκαίρι να έχετε με υγεία και σας εύχομαι όσο το δυνατόν καλύτερα γαμήσια!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 26, 2012
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπαρα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
207
Πόντοι:
511
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουλίου, 2012
Ρε,την έχουν και δουλεύει 2-3 βάρδιες σερί....από ότι φαίνεται.....κάθε μέρα! Τι είναι αυτά να πούμε......................Θυμός
26 Ιουλίου, 2012
δουλευει 10:00-17:00 και 00:00-05:00
αν δεν μπορει να σταματησει, οχι να τρωει τα φραγκα μας και να μας ξενερωνει...
μην την λυπαστε γιατι τα λεφτα που κανει αυτη την ημερα τα κανουμε σε 15 μερες εμεις..
A
achro1416
26 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ερε μπατσες που θελετε μερικοι.....
27 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι εννοείς ψηλέ μου????
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4