Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Ελένα είναι μια μέτριας εμφάνισης 25άρα ρουμάνα με τυπικές και πρακτικά άχρωμες υπηρεσίες, πλην όμως είναι ευχάριστη και φιλική. Ο λόγος που την επέλεξα ήταν ότι βρέθηκα στα "ψηλά" της Φυλής χωρίς χρόνο και διάθεση για περπάτημα, και είπα να περάσω μιας και είχε στο σαλόνι συμπεριφορά girl next door. Είναι μελαχρινή, μάλλον κοντή, με κανονικά στηθάκια 2άρια, μάλλον πεσμένα αλλά ακόμα ελκυστικά και ευχάριστα στην αφή, μέτριο κορμί, μέτριο πρόσωπο. Χαρακτηριστικό της το σημάδι στο κάτω χείλος από piercing.
Όταν μπήκε στο δωμάτιο μου είπε πως είναι ένα μήνα στην Ελλάδα και δεν ομιλεί ελληνικά, αλλά παραδόξως μιλά άριστα αγγλικά. Εξαιρετικά σπάνιο αυτό (πουτάνα με Progiciency δεν μου έχει ξανατύχει) και σε σχετική ερώτησή μου είπε πως έχει πανεπιστημιακό δίπλωμα στις ξένες γλώσσες! Άτιμη κοινωνία που σπρώχνεις τα κορίτσια να κάνουν τέτοιες δουλειές στην ξενιτιά! Ξεκινήσαμε με κανονικά προκαταρκτικά και χάδια από μέρους της, μέτρια πίπα, και προχωρήσαμε στις κλασικές στάσεις πάνω-πίσω-κάτω και επανάληψη. Η κοπέλα είναι κανονική συμμετοχή, χωρίς να αρνηθεί κάτι (δεν ζήτησα και κάτι περίεργο άλλοστε) και ολοκληρώθηκε στο 10λεπτο περίπου. Στο τέλος έκαστε 1-2 λεπτά και είπαμε και δυό κουβέντες γενικά. Να αναφέρω στα συν την ευγενική τσατσά και το ότι ο οίκος έχει συντηρημένα, καθαρά και ευρύχωρα δωμάτια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 22, 2012
Όνομα κοπέλας
Ελένα
Kaloeros
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
209
Likes:
4.458
Πόντοι:
9.035
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού