Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Σαββάτου πρός Κυριακή στις 02.15 και αφού είχα γυρίσει ότι ήταν ανοιχτό στο Μετάξι...πέρασα γιατί είμαι λάτρης τον πολύ πετίτ πιπινιών , τα αποκαλώ ζυμαράκια, λόγω
του ότι θεωρητικά στο κρεβάτι τα κάνεις ότι θέλεις.....η Νικόλ είναι μιά ξανθιά πολύ κοντή κανονικό σώμα ωραίο κωλαράκι μικρό στητό βυζάκι γλυκό πρόσωπο , είναι 21 ετών απο την Βουλγαρία(έγω για Ρωσάκι το έκανα Χμμμ;)
πέρασα στο δωμάτιο και στην κυριολεξία περίμενα 30 ώρα μιας και στο διπλανό δωμάτιο νεαρός συναγωνιστής δεν τελείωνε με τίποτα........ίσως και γι αυτό να έφαγα μετά εγώ φόλα(θα ξανατσεκαρίστεί)μπαίνει στο δωμάτιο μιλάει μέτρια
ελληνικά συστηθήκαμε και αφού μου τον έπαιξε λίγο χωρίς να κάνει τίποτα άλλο πήγε να μου φορέσει προφυλακτικό αλλά δεν το πολύ είχε έτσι την βοήθησα , πίπα πολύ μέτρια με πολύ χέρι και ισα ίσα πάνω στο κεφαλάκι ,
πάω να της χαϊδέψω λίγο το μουνάκι και έκλεισε τα πόδια της και τραβήχτηκε ένω πρόλαβα να διαπιστώσω ότι ήταν τίγκα στην κρέμα , της λέω να ανέβει από πάνω και μου λέει όχι έλα στα τέσσερα...οκ , αν και πήρε καλή στάση δεν άντεχε και πολλά πολλά ένω κατευθείαν μου χάιδευε τα αρχίδια για να τελειώσω πιο γρήγορα. αλλαγή στάσης ιεραποστολικό όπου είχε πολύ κλειστά τα πόδια της για να μην μπαίνω βαθιά μέσα της , με τα πολλά ή για την ακρίβεια με τα λίγα
τελείωσα... το ζυμαράκι δεν φούσκωσε...καθόλου συμμετοχή , ό σκύλος αρκουδάκι που υπήρχε στο δωμάτιο(φώτο στον ρομαντισμό)είχα πιο πολύ συμμετοχή μιας και καθώς πήδαγα την Νικόλ έκανε μιά βούτα στο πάτωμα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
δεν ξέρω αλλά λόγο του ότι μου αρέσει ο σωματότυπο της αν ξαναβρεθώ στο μετάξι θα την δοκιμάσω πάλι..........στο δωμάτιο έκατσα 8 λεπτά ένω το καλάθι με τα χαρτιά υγείας ήταν τίγκα και ξεχειλισμένος...η τσα τσα το έξυνε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 22, 2012
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.660
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2012
Την πάτησες και εσύ....η φωτό όλα τα λεφτά,χαχαχαχά...........Κουλ
26 Ιουλίου, 2012
Και σε εμένα τα ίδια έκανε, πίπα μόνο το μισό κεφάλι και από συμμετοχή τίποτα. Δεν αξίζει δεύτερη ευκαιρία...
26 Αυγούστου, 2012
Σήμερα 24-07 πρέπει να δούλευε πρωινή βάρδια που την επισκέφτηκα κ εγώ.
Τα ίδια περίπου με τον παραπάνω συναγωνιστή,σαν την μύγα μες στο γάλα η τύπισσα αλλού για αλλού.
Φαίνεται τραγικά οτι είναι άβγαλτη κ μπορεί κ να μην κάνει γι'αυτή την δουλειά.
Στην πίπα της έσπρωχνα το κεφάλι για να ρουφάει πιο βαθειά,ιεραποστολικό όπου μου τραβιότανε για να μην μπαίνω όλος μέσα,
αλλά παρόλα αυτά για ένα περίεργο κ σαδιστικό λόγο το όλο σκηνικό μου άρεσε κ έχυσα δυνατά...
Αλλά δεν την ξαναεπισκέφτομαι,τουλάχιστον σύντομα Κουλ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3