Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 11 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χθες τα μεσάνυχτα, καταδρομική στο άρωμα γυναίκας γιατί το μωρο η Τζέσικα μου είχε αρέσει από προχθές και ήθελα να μου φύγει ο καημός πριν από το Σαββατοκύριακο.
Ο Βαρδάρης ψιλό άδειος… Ο κόσμος πάει για παραλίες φαίνεται…
Το μωρό εξ Ουγγαρίας μου σαλονάρισε με μαύρο μαγιό και 12ποντα, έκανε κανα δυό στροφές και μου χαμογέλασε πονηρά… Ύψος 1.60 μικρό βυζάκι, μελαχρινό όμορφο πρόσωπο και καλοσχηματισμένο κορμί χωρίς περιττά κιλά αλλά όχι και αδύνατο… Η τσατσά με θυμήθηκε αμέσως από προχθές και όρμησε με χαμόγελα και φιλοφρονήσεις για να μη με χάσει για δεύτερη φορά…
Πήρα το γυμνό 69 για 50, με λίγο παζάρι. Το μωρό ήρθε σχεδόν αμέσως και ξεντυθήκαμε μαζί. Μιλάει ελάχιστα Ελληνικά και λίγο καλύτερα Αγγλικά…
Μόλις ξεντύθηκε, συνειδητοποίησε ότι είχε γεμίσει το γατάκι της με κρέμα προκαταβολικά, οπότε πήρε το χέρι μου, με οδήγησε να το αγγίξω… και μου έδειξε τον νιπτήρα….
Τον έδειξα κι εγώ, αυτή χαμογέλασε και έτρεξε να πλυθεί… πράγμα που εκτίμησα.Χαμόγελο
Ξεκινήσαμε με χαδάκια στα όρθια και μετά ξαπλωμένοι στο κτιστό κρεβάτι με το κόκκινο και βρωμερό σεντόνι…. Έδειξε μια αμηχανία και σαφώς περίμενε οδηγίες… Προφανής και αποδεκτή έλλειψη πείρας στο άθλημα.
Της άνοιξα τα ποδαράκια και βούτηξα στο μέλι πλην όμως… δεν κατάφερα να την συγκινήσω…. Κάτι ψεύτικα βογκητά που δεν θα έπειθαν κανένα…
Μετά από 2-3 λεπτά γυρίσαμε σε 69 όπου για κανα πεντάλεπτο το μικρό ασχολήθηκε λίγο αδέξια αλλά φιλότιμα με τον Γιακουμή που μου τον παρέδωσε στα πρόθυρα του εγκεφαλικού….Μεγάλο χαμόγελο
Καθώς το μουνάκι της ήταν υγρό από την δική μου περιποίηση, με το φόρεμα της καπότας έκανα την πρώτη διείσδυση ιεραποστολικά και η αίσθηση της στενότητας χώρου ήταν απολαυστική….Σπασίκλας Πλην όμως, το τέλος διαφαινόταν στον ορίζοντα και γι αυτό την γύρισα στα 4 ώστε να πάρω οπτική από πίσω πριν έχουμε κανένα ατύχημα….
Το στήσιμο καλό… Το διόρθωσα βέβαια γιατί ο καθένας μας έχει και τα χούγια του αλλά αυτή ακολούθησε τις οδηγίες μου κατά γράμμα με το χαμόγελο…Χαμόγελο
Η θέα ήταν πολύ καλή και η διείσδυση έγινε με ζόρι και αφού την ξανά σάλιωσα….
Φωνούλες και βογκητά όχι ιδιαίτερα πιστευτά συνόδεψαν τον γρήγορο ρυθμό μου και σε λίγο ο Γιακουμής προχώρησε σε μία εντυπωσιακή για την ηλικία του.. εκσπερμάτωση… αφού είχαν προηγηθεί και κανα δυό ελαφρά μπατσάκια στο κωλαράκι της που έδειξε να τα ευχαριστιέται… γιατί κάθε φορά μου χάριζε και ένα πονηρό χαμόγελο στον καθρέφτη…ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
Ο αποχαιρετισμός ήταν ευγενικός, πλην όμως γρήγορος και βιαστικός… Καθαρά ζήτημα απειρίας νομίζω που εύκολα βελτιώνεται….
Συμπέρασμα: Θεωρώ την κατάθεση επιτυχημένη. Για νεοεμφανιζόμενο πιπίνι 19-20 Μαίων η Τζέσικα έδειξε φιλότιμο, διάθεση συνεργασίας και επικοινωνίας πάνω από το αναμενόμενο. Κάποια στιγμή θα την ξανατιμήσω.Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 20, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζέσσικα
Midastouch
Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού