Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 26 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
οπως και στο παρελθον μετα απο καποια κριτικη του διονυσιακου ετσι και τωρα αποφασισα να ακολουθησω τα χναρια του γιατι κατα πως φαινετε υπαρχουν κοινα γουστα!!επυ του πρακτεου, μετα την χθεσινη μοντα που ηταν ολα κλειστα..σημερα πηγα καρφι περγαμου, ο τσατσος μου λεει το προγραμματακι,ερχετε η μαριαννα,μεγαλοκοπελα περι τα 50,χυμωδεις με βυζαρες!οταν ηρθε στο δωματιο απο το ορθιο αρχισε το χαμουρεμα..μετα ξαπλωμα....πιπα με προφυλακτικο λιγο απο πανω αυτη λιγο απο πανω απο εγω......μετα στα 4...να την καρφωνω δυνατα και για το τελος την γυρισα και μου εκανε ισπανικη και τον επαιξε μεχρι να την χυσω στα βυζια!!δεκτικη κοπελα...καλες υπηρεσιες!οχι κατι αμαν αμαν αλλα νομιζω οτι ειναι μια εντιμη λυση!το εμφανησιακο ειναι καθαρα υποκειμενικο θα μπορουσε να ειναι η φιλη της μητερας σας!!ο χαμηλος βαθμος που εβαλα στο value for money εχει να κανει καθαρα με το πως βλεπω το θεμα.....οτι πρεπει να υπαρξει αναθεωρησει της τιμολογιακης πολιτικης γιατι τα πραγματα οικονομικα εχουν σφιξει για πολυ κοσμο!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Μέλος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού