Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 158 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συμφωνώ 100% με την κριτική του "apoc",από κάτω.......... Πέρασα από το 69Β να δω τι παίζει και η γριά με καραμούζιασε επειδή δεν μπήκα! Μετά από λίγο που γύρισα και μπήκα,έκανε την καλή! Έρχεται η κυρία Λάουρα και γέλαγε μόνη της ενώ έμπαινε..........και συνέχισε,αλλά δεν έδωσα σημασία! Η τσατσά είπε ελεύθερο στοματικό (μου πέρασε καπότα κατευθείαν και δεν την έβαλε και καλά) - 69 (δεν έκανε γιατί λέει έβαλε κρέμα -1 κιλό όπως αποδείχτηκε μετά),της είπα να σκουπιστεί και να ξαναβάλει και δεν δέχτηκε...............μπορείς να με βλέπεις από τον καθρέπτη μου είπε(απλά ΈΛΕΟΣ). Μου έκανε μια αστεία πίπα -με χέρι- ,το οποίο της το απομάκρυνα! Την βάζω κανονικά και από την πολλή κρέμα ήταν σαν να γαμάω "κανά" καρπούζι,με τρύπα...............Την γυρνάω πισωκολλητό ώσπου με τα πολλά κατάφερα να χύσω!!! Δεν πρόκειται να την ξαναπάρω,γιατί είναι απάτη και η τσατσά ψεύτρα................απλά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
189
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουλίου, 2012
μπίλυ με όποια πάω και μετά περνάς έσυ...τρώς φόλεςΧαμόγελοΧαμόγελο
18 Ιουλίου, 2012
Δεν έχει να κάνει,κάτι άλλο γίνεται.....χαχαχά....
18 Ιουλίου, 2012
η ίδια τσατσά μας είδε τη κυριακή να βγαίνουμε από το Φ71, και ενώ πάμε να μπούμε στο ενλόγω δέλλο, μας είπε "ουστ εσείς όλο βόλτες κάνετε" Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
18 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θέλει σφαλιάρες,να ισιώσει...................Θυμός
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4