Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 231 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Σόνια είναι μελαχρινη, κανονική στο υψος, με ωραιο αδυνατο σώμα και προσωπο τραγουδιάρας σε σκυλαδικο γ' κατηγορίας.
Για μια ακομα φορά εκανε πολύ δυνατο καυλαντισμα στο σαλόνι. Φορουσε αυτη τη γνωστη της άσπρη σουπερ μινι φουστιτσα και απο κατω τίποτα.
Η θερμοκρασια χτυπησε κοκκινα. Το συνέχισε και αφου περασα την κουρτινα καθως πηγαινα για την έξοδο.
Και οσο φτάναμε προς την πορτα γινοταν ολο και πιο επιθετική (αγριο χούφτωμα, εντυπωσιακα στησιματα στα σκαλάκια κλπ).
Κάπου εκει δεν αντεξα. Εδωσα το εικοσαρικο στην υπηρεσια και μπηκα.
Της ειπα να ερθει αμεσως στο δωματιο γιατι είχα φτιαχτει τοσο πολυ που δεν μπορουσα να περιμενω αλλο.
Δεν περασαν ουτε τρια λεπτα και μπηκε μεσα.

Το μπαλαμούτι του σαλονιου συνεχιστηκε στα ορθια. Εφαγε και μερικες παιχνιδιαρικες ξυλιες στο κωλαρακι της.
Μετα απο λιγο με ξαπλωσε στο κρεβατι και μου περασε το προφυλακτικό. Πριν απο αυτο, μου εγλειψε λιγακι τις ρόγες μου.
Η πίπα της μετρια. Deepthroat, περασμα στα μπαλάκια, χτυπηματα στο προσωπο κλπ δεν παιζουν.
Την γυρισα στα τεσσερα. Πλησιασε και κόλλησε σχεδον, το πρόσωπο της πανω στον καθρεφτη.
Ήθελα να την παρω μονο ετσι για αυτο και δεν αλλαξαμε στάση μεχρι το τελος.

Στη σούμα: αξιζει για να μπει στο παλμαρέ, αν και δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο μέσα στο δωματιο. Είναι ομως πολυ εντυπωσιακή στο σαλονι.
Ο βαθμος στην συμμετοχη της ειναι ο μεσος ορος: παίρνει 9 στο σαλονι και 5 στο δωματιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 26, 2012
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Μέλος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
19
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουλίου, 2012
Είναι δηλαδή η δεσποινίς Σόνια όπως δεν πρέπει να είναι η γυναίκα. Πουτάνα στο σαλόνι και κυρία στο κρεβάτι
16 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εχεις πολύ δικιο σε αυτο που λες. Αυτο που εγραψες, θα επρεπε να ήταν ο τιτλος της κριτικης μου.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2