Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 145 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Μαρία είναι μεγαλοκοπέλα ξανθιά γύρω στα 30-35,αδύνατη,λευκή με έκφυλο πρόσωπο.Έχει δουλέψει πριν έρθει σε αυτόν τον οίκο και στο Κολωνού 47 όροφος.
Δηλώνει οτι είναι Ρωσίδα αλλά εγώ υποθέτω οτι πρέπει να είναι απο Αλβανία λόγω χαρακτηριστικών προσώπου.Στο Κολωνου 47 την παρουσίαζαν ως Βουλγάρα.
Την είχα βάλει απο καιρό στο μάτι και τελικά αποφάσισα να την δοκιμάσω χθες το απόγευμα.Αφου έδωσα το δεκάρικο μπήκα στο δωμάτιο το οποίο ήταν καθαρό,παρείχε ζεστό νερό αλλά φωτιζόταν αμυδρά απο μία κόκκινη λάμπα.Η κοπέλα δεν άργησε να έρθει,αφού συστηθήκαμε την έφερα κοντά μου και την έγλυφα στα στήθη της ενώ έπαιζα απαλά με το μουνάκι της.Μιας και την είδα κάπως βιαστική και ανυπόμονη να αρχίσουμε αποφάσισα για να μην σπαταλώ τον χρόνο να ξαπλώσω.Με ρώτησε πως θέλω το τσιμπούκι και της είπα οτι το προτιμώ χωρίς λάστιχο.Τον καθάρισε με μαντηλάκι και άρχισε να τον ρουφάει.Το τσιμπούκι της ήταν κανονικό,χωρίς χέρια.Της είπα να με γλύψει και στα καρύδια και αρνήθηκε ευγενικά λέγοντας μου "την άλλη φορά αυτά". Υποθέτω λοιπόν οτι σε σταθερούς πελάτες η συγκεκριμένη κοπέλα θα κάνει καλύτερη περιποίηση.Αμέσως μετά την απάντηση της μου πέρασε προφυλακτικό χωρίς να με ρωτήσει καθώς το τσιμπούκι της ήταν αρκετά σύντομο σίγουρα κάτω απο 1 λεπτό.
Της είπα να έρθει σε στάση 69 να την γλείψω και μου είπε να το κάνω απαλά χωρίς δάχτυλο και χωρίς να την δαγκώνω.Το μουνάκι της ήταν χωρίς ίχνος δυσάρεστης οσμής και έτσι ακολουθώντας τις οδηγίες της άρχισα να την γλύφω ενώ αυτή προσπαθούσε να με τελειώσει με φραπέ και τρίβωντας ανα διαστήματα και τα αρχίδια μου με τα χέρια της.
Στην συνέχεια αρνήθηκε να ανέβει πάνω μου λέγοντας οτι είναι κουρασμένη και μου είπε πάλι "την άλλη φορά". Πρώτη στάση λοιπόν το πισοκωλητό.Στο πισοκωλητό έκανε ένα παρα πολύ καλό στήσιμο σπάζοντας κατάλληλα την λεκάνη της και φέρνοντας το μουνί της στο πιάτο.Στην αρχή για πολύ λίγο χρησιμοποίησε το χέρι της ενώ κατόπιν προτροπής μου το απέσειρε.Ο πούτσος μου σε αυτήν την στάσή έμπαινε αρκετά βάθιά μέσα της και μπορούσα να τον νιώθω να βεντουζώνεται στην κυριολεξία στα τοιχώματα του μουνιού της.Ήταν μια παρά πολύ καλή αίσθηση των τοιχωμάτων του μουνιού της.Αναμφισβήτητα στην στάση του πισοκωλητού η συγκεκριμένη δεν έκλεψε.
Επόμενη στάση η ιεραποστολική οπού εκεί η συγκεκριμένη ανέβηκε αρκετά ψηλά στο κρεβάτι κρατώντας με τα χέρια της τα σιδερένια κιγκλιδώματα του κρεββατιού ενώ ήταν ξαπλωμένη.Παρόλο που το μουνί της μου επέτρεπε την πρόσβαση έτσι όπως ήταν ξαπλωμένη ήταν σχετικά δύσκολο για πιο στενές επαφές των κορμιών μας.Φιλάκια δεν έδωσε καθόλη την διάρκεια της συνουσίας και το ιδιό και εδώ μου αρνήθηκε ευγενικά.Την γαμούσα σε αυτήν την στάση ενώ έπαιζα με την κλειτορίδα της και μερικές φορές της σήκωνα ψηλά και το ένα της πόδι.Τελικά αποφάσισα να την χύσω βγάζοντας την καπότα αλλά μου είπε οτι δεν το κάνει.Έτσι ξάπλωσα ανάσκελα στο κρεββάτι και την τράβηξα σε ημιπλαγιαστή στάση 69 όπου την έπαιζα καθώς εξερευνούσα με την γλώσσα μου την καυτή της κωλοτρυπίδα καθώς και τα μουνόχειλα της.Σε αυτήν την βρώμικη στάση λοιπόν άρχισα να χύνω οπού σε λίγο η τσατσά άρχισε να την φωνάζει.Είχαν περάσει 8 λεπτά μόλις.
Την εμπειρία μου θα την χαρακτήριζα απλώς καλή γιατί παρόλες τις αρνήσεις της είχε κάποια σημεία που έσωσαν την παρτίδα.Επίσης και την άλλη φορά που είχα περάσει με την Σάρα την Βουλγάρα η ίδια Ρωσοφωνη αδύνατη μεσήλικη υπηρεσία άρχισε να την φωνάζει απο νωρίς.Της την είχα πει για πιο λόγο δεν περνάω στο μαγαζί της αλλά δεν φάνηκε να την νοιάζει λέγοντας μου οτι είναι για 7-8 λεπτά.Αξίζει πάντως η κοπέλα να δοκιμαστεί για μια φορά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρία
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού