Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Σαββάτου πρός Κυριακή στις 02.50...πέρασα με την Χριστίνα μόνο και μόνο για να χύσω γαμώντας κώλο. Η Χριστίνα είναι Ρουμάνα 20 χρονών, μελαχρινή πολύ λεπτή , τόσο λεπτή που
μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα πλευρά της σαν άλλο εναλλακτικό αβάκιο για να μάθεις να μετράς ΧαμόγελοΧαμόγελο ,έχει μικρό στητό στήθος και δύο μικρά τατου(φώτο στον ρομαντισμό), στο δωμάτιο ήρθε αμέσως μόλις πλήρωσα την τσα τσα
και είχα αρχίσει να ξεντύνομαι , πήγα να ξαπλώσω και μου λέει όχι μείνε όρθιος , με πλησίασε και άρχισε να με φιλάει με μανία στο στόμα με γλώσσα ,με το ένα χέρι της έπαιζε τον πούτσο μου , όταν μου σηκώθηκε έσκυψε
πέρασε το προφυλακτικό και άρχισε πίπα που ήταν πολύ μέτρια και έγλυφε μόνο το κεφαλάκι , μετά μου είπε να ξαπλώσω και ανέβηκε από πάνω μου και άφησε εμένα να δίνω τον ρυθμό ενώ μου έκανε εντύπωση γιατί ήθελε συνέχεια
να με φιλάει , αλλαγή στάσης στα τέσσερα πρώτα απο μουνί , μετά της ζήτησα κώλο , δεν χρησιμοποίησε κάποιο τζέλ ή κάποια κρέμα ,παραμόνο σάλιωσε ένα δάχτυλό της και αρχικά το έβαζε στην κωλοτρυπίδα της , στη συνέχεια
έπιασε το καυλί μου και το έβαλε με δυσκολία στον κώλο της , ήταν πάρα πολύ στενή και πονούσε αρχικά , μετά σιγά σιγά χαλάρωσε και ήρθε το τέλος....δεν το κλαις το 20αρίκο αλλά τυπικά πράγματα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2012
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.820
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουλίου, 2012
που ειναι αυτοςΧμμμ; ο ρομαντισμος????????
09 Ιουλίου, 2012
Ρομαντικα γλωσσοφιλα και με το πρεζακι ρε χυστη???
Μαλλον πρεπει να κοψεις τα πολλα πολλα με Ιπποτη και Στρατηλατη.. Κουλ
C
COBRA1986
09 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=125558.5280
09 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πω πω και φαντάσου τους βλέπω αραιά και που...
αυτή η βδομάδα ήταν κάπως........για θυμήσου τις καταθέσεις μου την Τετάρτη....
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4