Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Υστερα από αρκετές ημέρες αποχής από το σπόρ, λόγω ανηλλημένων υποχρεώσεων, ο δρόμος μου με έφερε στην Αλκιβιάδου όπου είπα αντί για το 16 Α να μπώ στο 16 Γ, όπως και έκανα.
Με περίμενε μιά πραγματικά πολύ καλή έκπληξη.
Το όνομά της Βικτώρια, Ρωσίδα, γαμώ τις καυλόφατσες, με πολύ μεγάλα χείλη.
Η κοπέλα πραγματικά σου λέει έλα να με γαμήσεις.Σε κοιτάει με έναν τρόπο που σου σηκώνεται.Δεν άργησα καθόλου να αποφασίσω.......μιά και το καυλί μου είχε σηκωθεί μόνο με το βλέμμα της.
Πέρασα στο σχετικά καθαρό και στα όρια της αξιοπρέπειας δωμάτιο και μετά από λίγο η Βικτώρια 'εκανε την αμφάνισή της.
Τι να πω, δέχτηκα με την μία επίθεση παντού.Το καυλί μου έγινε πύραυλος σε δευτερόλεπτα.
Η κοπέλα καθαρή, δροσερή ύστερα από ντούς, με μεγάλα πάνω χείλη που σου ρουφάνε και τα αρχίδια, γλείφει κωλοτρυπίδα, ρόγες, λαιμό, δίνει γλωσσόφιλα, με μιά γλώσσα τεράστια και βαριά,τι να πω..................έμεινα έκπληκτος.
Κρατούσα το καυλί μου με το χέρι για να μην του επιτεθεί και χύσει αμέσως................σκέτη καύλα.........το μουνί της υγρένεται γρήγορα, είναι στενό καθαρό, δέχεται δάκτυλο στην κωλότρυπα, οι ρώγες της είναι τεράστιες και μόνιμα καυλωμένες και αυτή συνεχίζει να σε κοιτάει με έναν τρόπο που σου λέει συνέχισε να με γαμάς.........η κατάσταση ξεκίνησε με ένα δεκάλεπτο μπορεί και παραπάνω ενός απίστευτου 69, συνεχίστηκε στα τέσσερα, όπου ήθελα να την χύσω στο στόμα όπως και έκανα.............βγάλσιμο πλαστικού, και δόσιμο στο στόμα, όπου πήρε και την τελευταία σταγόνα υγρών..............τα έφτυσε στον νεροχύτη, μου έδωσε ένα γλυκο φιλί στο μάγουλο, άνοιξε την πόρτα και χάθηκε γρήγορα, όπως γρήγορα είχε εμφανιστεί.......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2012
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
collateral
Σπουδαίος
Εγγραφή:
26 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
93
Likes:
445
Πόντοι:
3.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουλίου, 2012
καυλωσα φιλε!!!!!!
09 Ιουλίου, 2012
με εκανες και εχυσα ρε ανωμαλε
10 Ιουλίου, 2012
ΓλώσσαΦίλαρα, εάν είναι έτσι, ΚΑΥΛΕ! όπως την περιγραφής .Να την επισκεφτώ. Για να δούμε???Χμμμ;
17 Ιουλίου, 2012
Τελικα ισχύουν αυτα που λεει ο φιλος; Δοκιμασε κανένας;
27 Ιουλίου, 2012
Ξερετε το ωραριο τις κυριας;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5