Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
η επισκεψη εγινε γυρω στη 01:00 τη βικυ την ειχα δει πολλες φορες και ειναι μουναρος για τα δικα μου γουστα,κορμι φιδισιο, μαυρισμενη καυλωτικο προσωπακι και φοβερο κωλομερι,βυζι δεν εχει αλλα δεν με ενοχλει.... αποψε μπηκα αποφασισμενος να την παρω μιας και οι καλες κριτικες με επηρεασαν και μιας τα γουστα του ν σμυρνιοτη ταιριαζουν με τα δικα μου εδωσα το δεκαρικο και μπηκα....ηρθε μετα απο λιγα λεπτα στο δωματιο,την περιμενα ορθιος και την αγκαλιασα ειναι κατι που κανω συχνα με τις κοπελες,φανηκε λιγο να δισταζει και μου ειπε να ξαπλωσω οπως και εκανα.....καθισε με προσωπο σε μενα με ανοιχτα τα ποδια και τον πηρε στο στομα,,,το μουνακι της τελειο και η πιπα της πολυ καλη με παθος και εναλαγες...δεν αντεξα την εφερα 69 και της εγλυψα τη μουναρα (πρεπει να το κοψω αυτα)αφου εγινα πυραυλος την εστησα στα 4 οπου εχει απιστευτη θεα η πουτανα!!η σουφρα δουλεμενη και κανει απιστευτα στησιματα εδινε ρυθμο κατα διαστηματα αλλα δεν εδειξε οτι ηθελε να με τελειωσει...αλλαγη σε ιεραποστολικο οπου παλι στηθηκε τελεια και απολαυσα το μουνακι και τα χαδια της μεχρι που τελειωσα..σ αυτη τη σταση εδειξε να το απολαμβανει καπως με βογκητα και φιλια στο λαιμο μου και στα μπρατσα μου!!η τσατσα φωναξε την ωρα που τελειωνα γυρω στο 10 λεπτο με τη βικυ να απανταει σιγανα σκασε καριωλα!!σε γενικες γραμμες ηταν ενα πολυ καλο γαμησι ειδικα για 10 ευρω με μια πολυ ομορφη γυναικα!!θα ξαναπαω σιγουρα καποια στιγμη!!θα μου μεινουν οι ατακεσ της βικυς οταν τη ρωτησα μεχρι τι ωρα δουλευει απαντησε μεχρι να ξεκαυλωσετε μωρο μου...και μολις εχυσα αντε ετοιμος για υπνο τωρα!!!ο χωρος σχετικα καθαρος,ειχε και μαντηλακια!!καλα γαμησια παιδες!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Υπηρεσίες
kayto_sperma
Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
21
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού