Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 48 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατ'αρχήν επιμένω ότι είναι η πιο όμορφη.Τα ματιά της πράσινα,το χαμόγελο της,τα χέιλια της και το σχήμα του προσώπου της είναι μοναδικά.Είναι αυτό που λέμε "ΡΩΣΙΔΑ ΑΓΓΕΛΟΣ "!!! Τωρα για την συμμετοχή: Μπήκε μέσα και αφού με επέπληξε τρυφερά με ανέλαβε.Μαζί της δεν γαμας απλά,γαμας και πας στον παράδεισο,η πίπα της σου κόβει τα ποδιά,το μουνι της είναι στενο και το νοιώθεις όταν το γαμας.Τα βυζιά της είναι βελούδινα πολύ μεγάλα,ο κωλος της λαχταριστός,το χύσιμο μέσα της είναι ο ορισμός του χυσίματος και τα λεπτά μαζι της διαρκούν πολύ.Δεν ξέρεις τι να πρωτοκάνεις,να θαυμάσεις την ομορφία του προσώπου της ή να την αντιμετωπίσης σαν την τέλεια μηχανή του σεξ και να απολάυσης της ηδονή.Πρέπει να βρείς την χρυσή τομή τελικά.Αυτή ητην φορά μου έκανε κατι ιδιαίτερο: ενώ μου έκανε πίπα και ενώ το πέος ήταν στο στόμα της,ταυτόχρονα έγλυφε το κεφάλι με την γλώσσα της!Οταν ανέβηκε πάνω μου έτριβε την κλειτορίδα της και την βρίσκαμε μαζι.Για μία ακόμα φορά,όχι απλά δεν το μετάνιωσα,αλλα στεναχωρήθηκα που δεν είχα άλλα λεφτά απάνω μου και να ξανακάνω έρωτα με την κούκλα-θεά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
DS
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουλίου, 2012
ρωσιδα αγγελος μονο που ειναι απο μολδαβια αν θυμαμαι καλαΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο
G
gl
05 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

gl...takis free situation. καραντυ.!!
06 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι ρε συ,πριν η Μολδαβια ανηκει στη ΡωσιαΧμμμ;ΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο παντοσ ι γουμενα ειναι ολα τα λεφτα!!
DS
Dimitris Saxas
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3