Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
αννα λια λοιπων απο ισπανια η κοπελα που κατεθεσα 19 ετων με ψωμακια κ βυζαρεσ πολυ
μεγαλεσ .ιο κοπελα ηρθε στο δωμα οπου την ξαπλωσα κ την αρχισα χαιδεματα στο σωμα κ τησ εφερα τησ βυζαρεσ τησ στο στωμα μου κ τησ τα εγλειψα οχι ομωσ σ ικανοπιητικο βαθμο αφου παραπονεθηκε οτι τησ πονανε.μετα μου πηρε πιπα ωραια το παλευε ενω τη γυρισα κ σε σταση 69 οπου αυτη με πιπωνε κ εγω τη γλυφωμουνιζα τα ωραια παχουλα ομολογω μουνομειλακια τησ οπου κρατησαμε ετσι πανω απο 5 λεπτα τη γλυφωμουνιαζα ενω
παρατηρησα οτι τρελαθηκε κ τησ αρεσε κ μετα σηκωθηκε ορθια κ απο τη γκαυλα τησ εκατσε πανω στο πρωσωπο μου με το μουνι τησ να μου το προσφερει παλι για γλυφωμουνιασμα ενω το πηγενε περα δωθε στο στωμα μου κουνοντασ τη λεκανη τησ ειχε τρελαθει απο γκαυλα κ το γουστερε το γλυφωμουνι.στη συνεχεια μου εκανε κ παλι πιπα
κ μεταεκατσε στο πουτσο μου που ητανε γκαυλομενοσ απο την ολη φαση κ μετα απο ενα τελειο καβαλημα απο την πλευρα τησ τησ τα εδωσα ολα στο μουνακι τησ.συμπερασμα θετικη η αννα λια για καταθεση τιμησε το 30 αρακι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα Λία
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2
Πόντοι:
1.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού