Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 158 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
η επίσκεψη έγινε Τρίτη βραδάκι στις 21.25 , μετά την φόλα που έφαγα απο την Βίκυ στο Φ109α και αφού μου πέρασε απο το μυαλό να πάρω παρτούζα την Αντρέα και την Σάρα απο Φωκαίας 27α τελικός κατέληξα
εδώ για να περάσω με μια παλιά γνώριμη που επέστρεψε ύστερα απο καιρό....η Λάουρα είναι22 χρονών απο Ρουμανία καστανή(μαύρα της πάνε πιο πολύ) χαμογελαστή με περίεργη φάτσα ψηλή κοντά στο 1.73 κανονικό σώμα και 2,5 υπέροχα βυζιά ,δούλευε έδω περίπου μέχρι τα μέσα Μαρτιού ένω περίπου ενάμιση χρόνο πίσω δούλευε φωκαίας....πέρασα στο δωμάτιο και με το που έρχεται πέφτει στην αγκαλιά μου και πλακωνόμαστε στα γλωσσόφιλα ενω εγώ κατευθείαν της έβαλα δάχτυλο
στο μουνί της ,αφου το σκηνικό συνεχίστηκε για κανα 3λεπτο αφού καταλάγιασε η ένταση μου λέει που είσαι εσύ? εγώ της λέω εσύ που είσαι, έχει γυρίσει καμιά 10ρια μέρες τώρα....τα ελληνικά της έχουν βελτιωθεί ελάχιστα , έτσι η συνεννόηση στα Αγγλικά , την ξάπλωσα στο κρεβάτι και άρχισα να την φιλάω αρχικά στον λαιμό μετά στις ρόγες της και κατέληξα στο μουνάκι της ,όπου την έγλυφα για κανα 5λέπτο.....μετά ξάπλωσα έγω ανέβηκε απο πάνω μου και αφου πρώτα
έκανε ισπανική με τα βυζιά της συνέχισε γλύφοντας αργά και με πολύ σάλιο τα ξυρισμένα αρχίδια μου για αρκετή ώρα , μετά τον πήρε στο στόμα της άρχικά χρησιμοποιούσε πολύ το χέρι της αλλα μετά απο υπόδειξή μου σταμάτησε , η πίπα βαθιά και υγρή...πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση με αυτή από πάνω όπου έφερε το σώμα της κοντά στο δικό μου για να μπορούμε να φιλιόμαστε...μετά την σήκωσα στα όρθια με αυτή να φωνάζει έισαι τρελός είσαι τρελός θα πέσουμε.....ύστερα την έβαλα στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού και άρχισα να την γαμάω πολύ δυνατά στην αρχή μετά αργά και αισθησιακά και μετά πάλι δυνατά και γρήγορα μέχρι που έχυσα , σηκώθηκε πλύθηκε έφερε χαρτί υγείας μου έβγαλε το προφυλακτικό και ξάπλωσε για λίγο δίπλα μου....χρόνος στο δωμάτιο κάτι παραπάνω απο 20λεπτα με την τσα τσα να χτυπά 3 φορές την πόρτα(ούτε ταχυδρόμος να ήταν χα χα χα)σίγουρα θα ξαναπεράσω μαζί της , απλά θέλω να διευκρινίσω ότι δεν μπορώ να είμαι απόλυτα αντικειμενικός για αυτήν , λόγω του ότι υπάρχει αυτό που λέμε χημεία μεταξύ μας και αμοιβαία συμπάθια.....πάντως έστω και για το κορμί της αξίζει....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 03, 2012
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.333
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουλίου, 2012
''...δεν μπορώ να είμαι απόλυτα αντικειμενικός για αυτήν , λόγω του ότι υπάρχει αυτό που λέμε χημεία μεταξύ μας και αμοιβαία συμπάθια...''

Αυτή η αναφορά σου, νομίζω πως δίνει στην κριτική ιδιαίτερη βαρύτητα και την καθιστά ακόμα πιο αξιόπιστη.
Θετική ψήφος (7 στις 8) από εμένα.
05 Ιουλίου, 2012
ευχαριστώ Φανούρη για τα καλά σου λόγια....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2