Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η ελενα ανηκει σε μια κατηγορια κοριτσιων που σαφως δεν ειναι στα γουστα μου,δηλαδη κοντοπουτανη μελαγχροινη( μ εντυπωσιακο ωστοσο στηθος),ομως λιγο το γλυκο χαμογελο και τα ωραια της ματια,λιγο η τσατσα,αλλα κυριως το γεγονος οτι μου θυμιζε μια παντρεμενη που πολυ θα ηθελα να δοκιμασω αλλα δε γινοταν στα εφηβικα μου χρονια μ εκανε να προσπαθησω να εκπληρωσω αυτη τη φαντασιωση.Ξαπλωσε στο κρεβατι ζητωντας μου μασαζ, αλλα ημουν αρκετα καβλωμενος,τοσο ωστε να νομιζει οτι θα της κανω μασαζ με το πουλι μου που ακουμπουσε στο δερμα της,παρα με τα χερια μου.Οπως γραφω στον τιτλο περιμενα στο μπασιμο της στο δωματιο να ειναι πιο γλυκια και τρυφερη,η' αν θελετε το ιδιο γλυκια και τρυφερη οπως φαινοταν στο σαλονι.Ωστοσο απο την αλλη οι αναστεναγμοι της καποιες στιγμες ,το σεξουαλικο της κορμακι αλλα και το βλεμμα της ηταν αρκετα ενθαρυντικα για να πω οτι δε περασα και ασχημα.Την πηρα ιεραποστολικα,πλαγιαστα και τελος στα ορθια στο καθρεφτη.Εχει καλο κορμι γι αυτο και η θεα απο το καθρεφτη γενικα ηταν ευχαριστη.Μειον οτι πονουσε σε ολες τις στασεις και τ οτι δεν αφηνε ευκολα να μπω ολος μεσα της στο ιεραποστολικο,οχι οτι το καταφερε κιολας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Έλενα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2012
φίλε Ελληνικά ή Αγγλικά έμαθε? γιατί πριν από 3 μήνες δεν μιλούσε γρί και η φάση ήταν me Tarzan you Jein :-)
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1