Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την κοπελα την ειχα ξαναπετυχει και παλιοτερα αλλα κατι δεν μου καθοταν καλα την ειχα περασει για ξεπετα γιατι την εβλεπα αρκετα ψυχρη στο σαλονι οποτε παντα εφευγα.Σημερα ομως μου εκανε ενα κλικ κατι στο καυλιαρικο βλεμμα της,επισης δεν πετυχα και τιποτα αξιολογο στα υπολοιπα οποτε λεω οκ και μπαινω στο δωματιο.
Το δωματιο μικρο σχετικα αλλα καθαρο με tv.Μετα απο 15 λεπτα και βαλε ερχεται η Καρμεν η οποια εινα απο Ρουμανια,23 χρονων,κοντοπουτανο,μελαμψη απο σολαριουμ,μικρα στητα ομορφα βυζακια και τελειο κωλο.
Ξεκινησε με αργες κινησεις να μου γλειφει τον λαιμο και να κατεβαινει παρακατω γλυφωντας τις ρωγες μου και την κοιλια μου καταληγωντας στην ψωλη μου η οποια ειχε γινει ροπαλο.Μου φοραει τον σκουφο σε χρονο dt και ξεκιναει μια απιστευη καυλωτικη,deep,αργη και γρηγορη πιπα οπου σε 3 λεπτα πηγαινα να τελειωσω.Πρωτη σταση αυτη απο πανω,πολυ καυλωτικη με ηρεμες κινησεις ανεβοκατεβαινε και εκανε καυλωτικους ηχους,πολλη γρηγορα αλλαγη στασης,ημουν ετοιμος να εκραγω,εγω απο πανω να την καρφωνω δυνατα οπου σε 5 λεπτα κατεθεσα.Δυστηχως δεν προλαβα να την παρω απο πισω και να εχω θεα την υπεροχη κωλαρα της.(δεν πειραζει next time)
Γενικα πολυ καλη περιπτωση σε ολα της, απλα θα την ηθελα λιγο πιο ομιλητικη και οχι καθαρα επαγγελματια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 28, 2012
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
Υπηρεσίες
juko
Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουλίου, 2012
Ακόμα στα 25 ευρώ το έχουν; Γιατι όσο καλή και να είναι τα λεφτά ειναι πολλά...
04 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι 25ε αλλα αμα το παζαρεψεις γινεται 20ε.Εγω της ειπα 20ε ή φευγω
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2