Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 92 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εμμα Ρουμανα 27 ετων,καστανοξανθη με καλη φατσα αλλα πολυ αδυνατη πλεον οποτε εχει χαλαρωσει συνολικα σαν κορμι.Νομιζω την εχουν δει ολοι πλεον οποτε δε χρειαζεται παραπανω περιγραφη.Σημερα μπηκα με 30ε μιας που ετσι κι αλλιως σου κανει ο,τι γουστο θες και στο απλο.

4η φορα μαζι της και μεγαλος προλογος αρχικα σα να ξαπλωνεις με τη γυναικα σου πριν κοιμηθεις και να θελει να σου πει τα παντα.Ευτυχως δε'το χω ζησει ακομα εγω Λύπη
Αφου φαγαμε κανα τεταρτο αγκαλιτσα και να λεμε τα νεα μας ειπαμε να κανουμε και λιγο σεξ μιας και γι'αυτο πηγαμε...

Αρχισε να μου γλειφει τις ρωγες και να μου παιζει τον πουτσο κι εγω της εχωνα κωλοδαχτυλο.Στη συνεχεια πουτσοτριφτηκα απο πισω της με αυτην ξαπλωμενη μπρουμυτα και στη συνεχεια απο μπροστα οπου κατευθειαν περασαμε σε γαμησι μιας και ειχαμε καυλωσει κι οι δυο.Αρχικα αυτη απο πανω αλλα με αντιθετη φορα των σωματων και στη συνεχεια εγειρε προς τα μπροστα για κανονικο καβαλημα.
Ξεκαβαλημα και πιπα οπου εδωσε ρεστα ακομα μια φορα με πληρη εξαφανιση του πουτσου με μανιασμενα μπουκωματα.Καπου εκει αρχισα να σηκωνω τα ποδια μου και να της προσφερω προσφορο εδαφος ωστε να κατηφορησει...

Ετσι κι εγινε με αρχιδογλειψιμο στην αρχη που οσο πηγαινε κατεβαινε και τελικα κατεληξε για ακομα μια φορα στην κωλοτρυπιδα μου την οποια εγλειψε με μανια και δε τη χορταινε τοσο που μου σηκωνε τα ποδια και μου ανοιγε τα κωλομαγουλα για να γλειφει πιο βαθια.Εχω ξαναπει οτι αυτη η κοπελα γουσταρει να γλειφει κωλο πιο πολυ κι απο μενα...που θεωρουμαι ο μετρ του ειδουςΣπασίκλας

Στησιμο στα 4 για να τη γλειψω κι εγω τον κωλο και αποπειρα για βαθια δαχτυλα τα οποια ομως την ζοριζαν μιας και εχει ενα μηνα να κανει πρωκτικο λεει.Δοκιμασε ομως να το κανει μονη της,εχωσε και 2 δαχτυλα μαζι στον κωλο της οποτε θεωρησα οτι ειναι ετοιμη.Με το καρφωμα ομως που ετσι κι αλλιως ηταν πολυ δυσκολο πονεσε πολυ,ουρλιαξε,το ειδα και στο προσωπο της οποτε δε θελησα να εκμεταλλευτω στο επακρο την φιλοτιμια της και τελικα εξηλθα του πρωκτου της σαν κυριος.Την εστησα απο κατω και την γαμησα για πολυ ωρα και σε αργο τεμπο μεχρι που εχυσα.

Τα'χουμε ξαναπει...η Εμμα κανει ο,τι γουσταρεις,δε τη νοιαζει καθολου η ωρα,δε τη νοιαζουν τα λεφτα και κοιταει να γνωριστει καλα με τον πελατη.Φερεται σα να ειναι η γκομενα σου αν και δεν ξερω τελικα αν αυτο ειναι και πολυ καλο.Ειναι σιγουρα στα τοπ της πολης,οχι ομως η κορυφαια κατ'εμε αλλα δε της βρισκω και κανα σοβαρο ελλατωμα.θα λειψει σε λιγες μερες για καλοκαιρι και θα επιστρεψει τον Σεπτεμβριο ειπε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Έμμα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.430
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2012
Al θα συμφωνήσω μαζί σου σε όλα...καλή η Έμμα...πέρα από value for money...αλλά ρε φίλε τόση κουβέντα δεν κάνω ούτε με την κοπέλα μου....την τελευταία φορά με κούρασε
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1