Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λόγω χαλεπών καιρών και οικονομικών στενοτήτων όπως γράφω και στον τίτλο, στο δίλλημα μπουρδελάκι ή studιακι, αποφάσισα με δυο φιλαράκια να ακολουθήσουμε τον πρώτο δρόμο...

Άλλωστε κατά την ταπεινή μου άποψη, πλέον το studιακι στις δύσκολες μέρες που διανύουμε, αξίζει μόνο εαν βρεις κάτι ιδιαίτερο που θα σου κεντρίσει τρελά το ενδιαφέρον καθώς το στιλ ξεπέτας, είναι παρόμοιο...

Μετά από τσαρκούλα σε Φωκαίας και Φυλής καταλήξαμε στην Μπάρμπαρα, κυριώς λόγω του άψογου σαλοναρίσματος , που πρόδιδε ...

H Mπάρμπαρα, είναι γύρω στα 20-22, ρουμάνα όπως μου είπε και όχι βουλγάρα όπως διάβασα στον φίλο από κάτω, στητό βυζάκι ωραίο, λεπτούλα με αψεγάδιαστο κωλαράκι και σώμα χορέυτριας σε ψωνοποζεροκλαμπάκι παραλιακής.

Στα του αγώνος, το πλην είναι ότι δεν είχε ιδιαίτερα προκαταρκτικά, αλλά με αποζημίωσε στο μπουκιτσί, το οποίο ήταν βαθύ και αισθησιακό όπως μαρέσει...
ύστερα από πανω και τελείωμα στα 4 χαζεύοντας και χαστουκίζοντας ενίοτε, το μινιόν πανέμορφο κωλαράκι της! Να σημειώσω και να υπερτονίσω, ότι έχει στενό νουνάκι για επαγγελματία, κάτι που με έκανε να φαντασιωθώ ότι πηδάω γκομενάκι της διπλανής πόρτας... στα στησίματα πολύ καλή...Φιλάκι, μικροσυζήτηση και αποχώρηση...άψογη σε συμπεριφορά αν και τα σημάδια κούρασης εμφανή αφού η ζήτηση ήταν μεγάλη...

Συνίσταται σε όσους γουστάρουν μπιμπελό κορμάκια και πιπίνια...το τιμάει το εικοσάρικο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2012
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπαρα
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
9
Πόντοι:
1.992
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2012
Την έχω πάρει πολλές φορές......δεν είναι στενή,απλά έχει μικρό μουνάκι....από κατασκευή..............Κουλ
02 Ιουλίου, 2012
Ακριβως αυτο εχει μικρο μουνακι απο κατασκευης και σωματοδομης της η μικρα.Οσο για την εθνικοτητα αν και λιγη σημασια εχει ειναι Βουλγαρα εκτος απο εμενα το εχει πει και σε αλλους συναγωνιστες φιλους μου.Τωρα αν λεει στον καθενα οτι να ναι και παλι ποσος μας ενδιαφερει δεν πα να ειναι και απο το Μπαγκλαντες εφοσον ειναι καλο μουνι Μεγάλο χαμόγελο
03 Ιουλίου, 2012
δηλ ρε τυπε αμα σου ελεγε ταιλανδεζα θα τη πίστευες? Ρουμανα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ με τιποτα
X
xlexlekias
05 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχαχα!! δεν τρεχει τιποτα ο,τι και ναναι απλως...
1. ειναι μπαμ μουρη ρουμανας
2. επειδη εχω ενα φιλο ρουμανο και ξερω καποιες κουβεντες μιλησαμε και ρουμανικα...παιζει να κανει ξενες γλωσσες τυπε ξερω γω τωρα...Χμμμ;Χμμμ;
05 Ιουλίου, 2012
H Μπάρμπαρα είναι η πρώην Λάουρα που δούλευε και στο οχυρό του ρούπελ (Φυλής 92 δεξιά). Είναι 100% ρουμάνα και τελευταία φορα που την είχα πάρει ως Λάουρα την είχα χύσει στα βυζιά με τσαμπουκά και αρπαχτίκαμε άσχημα όπου κατέβασε πολά καντίλια στα ρουμάνικα. Καλό γκομενάκι (εμφανισιακά), κάνει πολύ καλό βαθύ τσιμπούκι αλλά δυστυχώς είναι διεκπεραιωτική/ξεπέτα. Η μαλακισμένη η τσατσοεύα του φυλής 71Β λέει πολλά παραμύθια στο σαλόνι για την κοπέλα τα οποία όμως δεν παίζουν καθόλου μέσα στο δωμάτιο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5