Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 48 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Νταϊανα Μολδαβη,σιγουρα 30+ στην ηλικια,ομορφη στη φατσα,πλαστικα βυζια και πολυ ωραια αφρατη κωλαρα με χαλαρη κοιλια ομως.Νταρντανογυναικα στο συνολο και 2η συνευρεση μαζι της σχεδον μετα απο 2 χρονια μιας και την πρωτη φορα δεν ειχα ξετρελαθει κιολας.40ε για 69 με γυμνο τσιμπουκι

Ξεντυθηκε αργα ορθια μπροστα μου μαζευοντας το baby doll στη μεση χωρις να το βγαλει κι εγω αρχισα να την επεξεργαζομαι αμεσως.Τη χουφτωσα και τη γυρισα απο πισω για να χωσω τη μουρη μου στον κωλο της.Ανταποκριθηκε σκυβοντας στο κρεβατι και τουρλωνοντας την κωλαρα για να τη γλειψω.Θετικοτατο το πρωτο δειγμα μιας και η σουφρα της ηταν φρεσκοπλυμενη και μοσχομυριστη.
Την εριξα μπρουμυτα στο κρεβατι και ξαπλωσα πανω της για να αρχισω να φτιαχνομαι.Πουτσοτριψιμο δε δεχτηκε ουτε για αστειο και μαλιστα εβαζε και το χερι μπροστα για να μην της κανω καμια πουστιαΘυμός
Τελοσπαντων κατηφορησα στον κωλο της και τον εγλειψα με μανια και εδειχνε να το ευχαριστιεται πολυ.Την γυρισα και ανασκελα για γλυφομουνι οπου εκει ειχαμε μεγαλες συγκινησεις.Χορταστικο μουνι με παχια μουνοχειλα,εβαλα μεγαλη μαστορια μιας και το γουσταρε τρελα και καποια στιγμη εσφιξε παρα πολυ δυνατα τα ποδια της και μου ειπε οτι θα με πνιξει στο μουνι τηςΓλώσσαΓλώσσα
Δε με αφησε ομως να της χωνω ταυτοχρονα κωλοδαχτυλο...Κουνησε αυτη τη μεση της οπως ηθελε και εφτασε σ'ενα δυνατο οργασμο με βογγητα και ανορθοδοξα τιναγματα πανω στο κρεβατι.Μου ειπε χαρακτηριστικα...'Εσυ δεν κανεις γλυφομουνι,εσυ κανεις φαγομουνι'ΣπασίκλαςΣπασίκλας

Ξαπλωνω κι εγω για πιπα.Χαμηλο αρχιδογλειψιμο αρχικα με βαθια ρουφηγματα και στη συνεχεια η απολυτη εξαφανιση του πουτσου.Σε αργο τεμπο αρχικα και μετα με μανια σα να την επιασε λυσσα.Τον εξαφανιζε για πλακα μιλαμε...

Στησιμο στα 4 και βαθυ καρφωμα στο στενο μουνι της.Ανταποκριθηκε πολυ καλα και καποια στιγμη αρχισε να κουνιεται αυτη μπρος πισω δινοντας ετσι το ρυθμο.Με τον εναν αντιχειρα ετριβα την κωλοτρυπιδα της και επειδη ειχα καυλωσει πολυ καλα εριξα και την προταση να την παρω απ'τον κωλο δινοντας της αλλα 10ε...Αρχικα μου ειπε να μου δωσει αυτη 10ε για να μην την παρω απο τον κωλο...Αστειακι ταχα αν και νομιζα οτι αυτη το γουσταρει πολυ αλλα μαλλον δε συμβαινει κατι τετοιο.Τελοσπαντων τελικα δε μασησε.

Οπως ημουν μεσα της λοιπον περασα τα ποδια της μεσα απο τα δικα μου και την εβαλα να ξαπλωσει τερμα κατω στο κρεβατι μιας και αυτη η σταση μου αρεσει πολυ τελευταια.Την καρφωνα τερμα μεσα εχοντας σαν αντισταση τα αφρατα κωλομαγουλα και την φιλουσα απο πισω σε λαιμο και αυτι και εφτασα σε ενα πολυ δυνατο χυσιμο με κραυγες ενω αυτη μου ελεγε...Ετσι δωστα ολα!!
Μου'βγαλε την καποτα,μου τον σκουπισε και αποχωρησε.

Συμπερασμα...Ειναι πολυ δυνατη η Νταϊανα και δεν ειναι τυχαια ολα αυτα που γραφονται τοσο καιρο.Πιπα σιγουρα η βαθυτερη και απο τις καλυτερες(οχι η καλυτεη για μενα),μουνι και κωλο να γλειφεις και να μη χορταινεις,καλο στησιμο και πολυ υπομονετικη στο δωματιο.Απο κει και περα αν κατι δε γουσταρει στο κοβει με πολυ αποτομο τροπο και αυτο εμενα με χαλαει λιγο αν και παλιοτερα το εκανε πιο εντονα.Αλλα οπως και να'χει τα θετικα υπερτερουν και ειναι μια κοπελα που πρεπει να δοκιμασουν ολοι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.436
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουλίου, 2012
η γκομενα δεν παιζεται ρε φιλε,τα δiνει oλa
DS
Dimitris Saxas
05 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

με τρελανε πραγματι εχτες,το τσιμπουκι της ειναι ολα τα λεφτα
DS
Dimitris Saxas
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2