Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Έλενα είναι για μένα γνωστή γιατί σήμερα είναι η πέμπτη φορά που την πήρα. Έχει δουλέψει στο Φυλής 66Δ,Φυλής 40 και λίγο στο Αλκιβιάδου 16Β σαν ρεπατζού.
Απουσίασε για 3 μήνες περίπου για να ξαναεμφανιστεί στο σπιτάκι το συγκεκριμένο όπου συνεχίζει τον τελευταίο καιρό να δουλεύει.Τα χαρακτηριστικά της για όσους δεν την έχουν γνωρίσει είναι ψηλή με ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους που συνήθως κατά την δειάρκεια της πράξης τα πιάνει πίσω,ανοιχτούς οφθαλμούς,αλβανικά χαρακτηριστικά προσώπου αν και η κοπέλα λέει οτι είναι Ρουμάνα,λευκή,κανονικών κιλών.Την είχα πάρει σχετικά πρόσφατα πριν τα γεγονότα και στα τρία σπιτάκια που δούλεψε έχοντας μείνει ευχαριστημενός.Μην έχοντας βρει κάποια άλλη κοπέλα αποφάσισα να την δοκιμάσω όπου προς απογοήτευση μου είχα μία μέτρια εμπειρία μαζί της.
Έτσι αυτή η κριτική μου σκοπό έχει εκτός απο την παράθεση των γεγονότων να συγκρίνει το πριν και το μετά για να βοηθήσει τους συναγωνιστές να επιλέξουν ορθά.
Η κοπέλα λοιπόν ήρθε στο δωμάτιο αρκετά πρόσχαρη και χαμογελαστή.Μιλάει λίγο αλλά φένεται να καταλαβαίνει τι της λέει ο πελάτης.Επίσης να τονίσω οτι η κοπέλα ήταν αρκετά καθαρή και αρωματισμένη χωρίς ίχνος δυσάρεστης οσμής.Την ρώτησα αν με θυμάται γιατί την είχα πάρει ήδη τέσσερις φορές και χαμογελαστή μου έγνεψε καταφατικά.Η κοπέλα αμέσως έβγαλε την καπότα και πήγε να μου την φορέσει ενώ εγώ της είπα οτι θέλω τσιμπούκι άνευ λαστίχου.Έως τώρα η συμπεριφορά της ήταν ακριβώς η ίδια και με τις άλλες φορές. Την τράβηξα κοντά μου όπου και άρχισα να την γλύφω στο λαιμό της και στα βυζάκια της ενώ αυτήτν την φορά δεν μου έδωσε φιλάκια γυρνώντας το πρόσωπο της χαμογελώντας απο την άλλη μεριά.Επίσης τα μπούτια της τα είχε κλειστά και μου επέτρεπε ελάχιστη πρόσβαση στο γατάκι της.Επίσης ήταν αρκετα ανυπόμονη για να ξεκινήσει το τσιμπούκι επισπεύδοντας κατά πολύ την χρονική διάρκεια των προκαταρκτικών.Απότομη μεταστροφή απο τις άλλες φορές.
Τελικά ξάπλωσα και μου πήρε ένα σχετικά καλό τσιμπούκι το οποίο όμως ήταν αρκετά σύντομο.Αμέσως πήρε την καπότα και πήγε να μου την φορέσει.Σε προτροπή μου να συνεχίσει το τσιμπούκι αρνήθηκε ευγενικά και επίσης όταν της ζήτησα να γλύψει και τα αρχίδια πάλι αρνήθηκε.Τις προηγούμενες φορές μου είχε κάνει και γλύψιμο αρχιδιών αλλά και ικανοποιητικής διάρκειας τσιμπούκι. Δυστυχώς απότι φένεται η κοπέλα αμέσως μετά τα γεγονότα έγινε πιο επιφυλακτική και προσεκτική προσφέροντας πλέον στους πελάτες μία άχρωμη συνουσία.Πέρασε καπότα λοιπόν και της ζήτησα να κάνουμε 69. Δυστυχώς και στο 69 αλλά και στο τσιμπούκι δεν με άφηνε να πιάνω το μουνί της αλλά με άφησε μόνο να της το γλείψω.Και αυτή την φορά και αυτή η στάση ήταν σύντομη σε αντίθεση με τις προηγούμενες φορές. Η κοπέλα πήγε αυτήν την φορά να πάρει θέση ιεραποστολική απο μόνη της για να μην κουράζεται και εγώ της είπα να έρθει απο πάνω μου.Χωρίς καμμία αντίρρηση ήρθε απο πάνω μου όπου και κάθησε απλά στην πούτσα μου έχοντας με κλειδώσει με τα πόδια της έτσι ώστε να μην μπορώ να την ανεβοκατεβάζω πάνω μου.Σε αυτήν την στάση λοιπόν την γαμούσα και την έφερα και πιο κοντά μου νιώθοντας την καυτή της ανάσα.Βέβαια δεν μπόρεσα αυτήν την φορά να χαίδεψω κωλοτρυπίδα και μουνάκι και ούτε μπορούσα να την ξεσκίσω έτσι όπως ήταν τις άλλες φορές.Επιπροσθέτως αυτήν την φορά έτσι όπως την είχα ανεβασμένη πάνω μου μπορούσα να διακρίνω την κυτταρίτιδα που έχει προσθέσει ενώ τις άλλες φορές είχε ελάχιστη.Απο μέσα μου μου πέρασε η σκέψη οτι πλέον στο σεξ δεν καίει θερμίδες όπως παλιότερα με αποτέλεσμα να χαλάει το σώμα της.
Επόμενη στάση το πισοκωλητό όπου είχε σηκώσει ψηλά την λεκάντη της και εγώ της την κατέβασα.Τα μπούτια της όμως τα είχε κλεισμένα μην μου επιτρέποντας ούτε καλή θέα ούτε ικανοποιητική διείσδυση.Τις προηγούμενες φορές ήταν λίγο καλύτερη.Τέλος την πήρα ιεραποστολικό όπου κάθε φορά που χάιευα το μουνί της χαμογελώντας ευγενικά μου έπαιρνε το χέρι μου.Αποφάσισα να την πάρω πιο στενά ενώνοντας τα κορμιά μας.Εκεί την φιλούσα στο λαιμό της νιώθοντας την καυτή της ανάσα και κάπως η συνουσία βελτιώθηκε.Μετά απο λίγο μόνη της μου είπε να τελειώσω στο σώμα της γιατί έβλεπε πως αργούσα.Παλιότερα είχα τελειώσει τόσο με γλύψιμο αρχιδιών όσο και πάνω της ενώ ήταν ξαπλωμένη και την χούφτωνα ελεύθερα.Τώρα το τελείωμα μου ήταν αρκετά άχρωμο.Είχε ξαπλώσει κλείνοντας τα μπούτια της σφιχτά για να μην μπορώ να πιάνω το μουνί της.Εγώ την θώπευα στους μηρούς της,τα βυζάκια της και στο σώμα της. Το τέλος ήρθε στην κοιλιακή της χώρα. Της έδωσα χαρτί να σκουπιστεί και την αποχαιρέτησα με ένα απλό φιλάκι στο μαγουλό της.Η εμπειρία μου μαζί της ήταν μέτρια και αρκετά συνιθησμένη. Η κοπέλα προσφέρει πλέον απλές τυποποιημένες υπηρεσίες που σου επιτρέπουν μεν να ξεφορτώσεις αλλά σου αφήνουν τόσο κατα την διάρκεια όσο και μετά το πέρας ένα κενό.Να προσθέσω οτι η κοπέλα παρόλο που ανακοινώνει και πρωκτικό συνεχίζει να τον δίνει δύσκολα.Παρόλο που δεν ζήτησα υποθέτω οτι η αμυντική στάση που θα παρει θα ξενερώσει πολλούς λάτρεις της πίσω πόρτας.Σαν επίλογο μπορώ να πω οτι προφανώς και δεν αποτρέπω κάποιον συναγωνιστή να την δοκιμάσει αν του κάνει το κλικ αλλά η κοπέλα πλέον έχει πονηρέψει και δεν θα μπορέσει να απολαύσει πόλλα πράγματα.Για εμένα προσωπικά η κοπέλα έχει κάνει πλέον τον κύκλο της,την απόλαυσα όσο έπρεπε αλλά δεν με καλύπτει πλέον!
Οπότε σίγουρα δεν πρόκειται να την ξανατιμήσω. Πάμε για άλλα!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Έλενα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2012
εισαι οντως καθηγητης!!!!Σπασίκλας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1