Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 13 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Μιλφ Τάνια

Χτες 29.06.2012 μετά την μίνι μπουρδελοτσαρκα και την αναμονή μου έξω στον κήπο γύρω στις 21,20 έγινε η κατάθεση στην Τάνια.


Νέα κοπέλα στο Παπαργυρη 16 εδώ και μέρες από τις 25.06.2012 δουλεύει στην Δράμα.

Η Τάνια Ελληνίδα μιλφ .Μελαχρινή 1,60μ. νταρντάνα , με μεγάλα τιτς
κατάθεση με 30 ευρώ (το απλο , πιπα με καποτα και σεξ ) .

*κάνει και γούστα (πίπα δίχως καπότα ,69,κωλο,γλωσοφιλα,μασαζ..και παρτουζες) όλα μετά συνεοησεως στην τιμή με την κοπέλα ή με τον ιδιοκτητη.

Είχε κόσμο όταν την πήγα περίμενα να έρθει η σειρά μου.
Κουρασμένος και από ταξίδι , ερχόμενος από Βουλγαρία δεν είχα και πολλά ευρώ μαζί μου περίσσεια για τα γούστα , είχα και δρόμο , η επιστροφή προς Χόμ , οπότε πήρα το πρόγραμμα το απλό των 30 ευρώ.

Η Τάνια πρόσχαρη ευγενική ομιλητική πολύ μπιρι μπιρι να χεις όρεξη να συζητάς μαζί της με ρωτούσε πολλά αλλά εγώ δεν είχα την όρεξη να την απαντώ σε πολλά.Χαμόγελο
Στην αρχή όταν μπήκε στο δώμα όπως ξάπλωνα ανάσκελα και την περίμενα με λέει γύρνα μπρούμυτα , αμάν είπα από μέσα μου , έβαλα χίλιες δυο ιδέες , την ρωτώ γιατί καλέ ? θα δεις με λέει. Μου άρχισε να με κάνει μασάζ να με φιλά με την γλώσσα της τα αυτιά και να με γλύφει την πλάτη μέχρι κάτω. Μετά άρχισε , όταν γύρισα ξανά ανάσκελα , το μασζ και το μπιρι μπιρι , με ρωτούσε διάφορα.

Την είπα πάμε στο ψητό γιατί θα τον πάρει κι ο ύπνος τον μικρό και δεν θα του σηκώνεται.
Μου βάζει το προφυλακτικό πίπα πολύ καλή δίχως βιασύνη .Χαμόγελο
Στο κρεβάτι μόνο 2 στάσεις .Λύπη
Παραμονή στο δώμα 10 λεπτά. Τέλειωσα ακριβώς στις 21,30 η ώραMoney Mouth
Τα συμπεράσματα δικά σας .Σπασίκλας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Τάνια
kouklakis
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
72
Likes:
42
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού