Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
ΛύπηΔιάβαζα ότι υπάρχει πρόβλημα, στην Φυλής, από την Μπατσαρία και κλείνουν, τα σπιτάκια. Διστακτικά κατέβηκα για μια τσάρκα.Χμμμ; Μπήκα σε μερικά. Αλλά, καλά. Και αλλά, χάλια. Μπαίνοντας στο Φυλής 80 βρήκα, την Άννα Μαρία. Ο Τσάτσος πολλή πουστρέ, μου την φέρνει, στο αρωματισμένο από ιδρωτίλα σαλόνιΝτροπή Ευπαρουσίαστη, με ένα ροζ φουστάκι, γόβα ψήλη, με τράβηξε και αποφάσισα να τα δώσω εκεί. Δήνωντας το 20κη μπήκα στο χάλια δωμάτιο. Μπαίνει η Μουνάρα, γιατη έτσι είναι. Τσέχα, άσχετα εάν λέει ότι είναι Ελληνίδα. Χωρίς καμία κουβέντα μου βάζει με πεσμένη την πούτσα μου, την καπότα., Ακουμπούσε λες και έπιανε καλαμάκι του Φραπέ. Αρχησε το ρούφηγμα! Στύση καμίαΘυμός Γιατή, δεν σου σηκώνεται με ρώτησε. Γιατη, δεν κάνεις τίποτα της λέω. Τη θες να σου κάνω μου λέει. Τίποτα της απαντώ και άντε πήγενε, της λέω. Θα τον παίξω, μόνος μου. θα είναι καλλίτερα.Ντροπή Είχα νεύριασε τόσο, που και γι' αυτό, δεν είχα διάθεση. Ντύθηκα, και βγαίνοντας, με ρώτησε η Λούγκρα, τη έγινε, αγόρι μου? Κρατήθηκα, μην του έλεγα τίποτα, και την έκανα! Κρίμα το 20η. Άναψα τσιγάρο. Επιστροφή στο σπίτι. Τσοντούλα, και μια παχιά, να φύγουν τα χοντράΓλώσσα Θα αργήσω, να κατέβω ξανά την Φυλής. Πολλά ΜΑΠΑ ΚΑΡΠΟΥΖΙΑ ρε παιδιά !!ΘυμόςΘυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Ippotis69
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
30
Πόντοι:
246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουνίου, 2012
Aφού δεν έκανες σεξ έπρεπε να ζητήσεις πίσω τα λεφτά σου. Έτσι τους κακομαθαινείς!
27 Ιουνίου, 2012
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας: 6

Δηλαδη ρε τυπε για να βαλεις κατω απο τη βαση τι πρεπει να σου κανουν να σε δειρουν? Και σε καποια που θα σου κανει γαμησαρα τι θα βαλεις, 16?
28 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΕμμμμΦίλε, δεν ήθελα να δημιουργήσω θέμα, για Πολλούς λόγους. Απλά μπήκε, στη μαύρη λίστα!Θυμός
29 Ιουνίου, 2012
δουλευω 4 ωρες για 20 ευρω....κριμα ρε φιλε θα ειχα φερει το μπουρδελο δεκα σβουρες να τα παρω πισω...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4