Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πραγματικά ένοιωθα έντονη τήν ανάγκη γιά εκτόνωση, σωματική και ψυχική σήμερα, πιθανόν και λόγω του γενικώτερου στρές που διακατέχει την κοινωνία μας τελευταία. έτσι κατέφυγα στήν Ισαβέλλα, το στανταράκι μου, βέβαιος εκ τών προτέρων ότι θα είχα και τα δύο ανωτέρω είδη εκτονώσεων! Γιά μία ακόμα φορά δεν με απογοήτευσε. και μόνον που αντίκρυσα το πανέμορφο πρόσωπό της με τίς ματάρες της να μου χαμογελούν και να με αγκαλιάζη για το καλωσόρισμα, άρχισα να νοιώθω ήδη καλύτερα. Η υπηρεσία ευγενέστατη όπως πάντα, ποτέ δεν κτυπάει τήν πόρτα, ούτε και φωνάζει. Όσο γιά την πρόσβαση έβαλα 10 γιατί χρησιμοποιώ το μετρό.
Στό δωμάτιο τώρα, η Ισαβέλλα έχει το ταλέντο (ανάμεσα στά άλλα, να μην μου κάνη ποτέ τα ίδια ακριβώς πράγματα! Στά σίγουρα δέν πλήττω!! στα προκαταρτικά, πότε με στήνει όρθιο στον καθρέφτη (στο πάνω δωμάτιο) και με γεμίζει φιλιά όλο μου το σώμα, και πότε όπως σήμερα, με έρριξε στο κρεββάτι, με καβάλησε και με τρέλανε στα φιλιά σε όλο μου το πίσω μέρος με εμένα να χοροπηδάω απο το έντονο συναίσθημα!! κατόπιν μου πήρε ένα αργό, απολαυστικό τσιμπούκι πότε βαθύ, πότε με κτύπημα της γλώσσας και με έκανε τούρμπο!! στην συνέχεια ιεραποστολικό μέ έντονες κινήσεις στο γλυκό της μουνάκι, και κατόπιν με δική της πρωτοβουλία στήθηκε στα τέσσερα και μου τον πήρε απο τον κώλο, όπου και μετά από αρκετή ώρα πότε αργά, πότε με σφυροκόπημα, κατέθεσα. αμέσως μετά παίξαμε λίγο, γελάσαμε και οι δύο, και έφυγα ανακουφισμένος και σίγουρα χαλαρωμένος με κάθε τρόπο. Μακάρι το σύστημα να μου επέτρεπε να βάλω υψηλώτερη βαθμολογία γιατί τόσο η κοπέλλα όσο και η υπηρεσία και το σπίτι το αξίζουν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 25, 2012
Όνομα κοπέλας
Ισαβέλλα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
466
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού