Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 48 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είπα κι εγώ να επισκεφτώ την περίβοητη πορνοσταρ Νταϊάνα μετα απο τη δουλειά.Δεν ειχα σκοπο να περασω,αλλα διαβάζοντας για την Νταϊάνα,ξυπνησε μεσα μου το βιτσιο να σπρωξω καποια παρομοια που εχω δει σε τσοντα!Ψηλη γυναικα,ισως πανω απο 1.80,ξανθο μακρυ μαλλι,βυζαρες μεγαλες πολυ καλες σφικτές με αναπτυγμένες ρόγες,σωμα με καποια κιλα/χαλαρωση και ωραια ματια!Attitude και στυλακι γυναικας και οχι κοριτσιου,καλο social time,αρχοντικη και ζεστη γυναικα!Μπήκε με το τεράστιο χαμόγελο όλο νάζι.Ετσι απόλαυσε όλα τα δικά μου προκαταρκτικά χάδια που εξάντλησα το ρεπερτόριο και πραγματικά αφέθηκε εντελώς πράγμα που με χαλάρωσε και με ευχαρίστησε.Μετά ανέλαβε δράση και τα τεράστια χείλη και το μεγάλο και στητό στήθος έκαναν πολύ δουλειά.Ειχε πολύ διάθεση στο στοματικό αλλά επειδή ένιωθα οτι οι δικές μου αντοχές δεν θα πήγαιναν μακρυά,διάλεξα μιά κλάσσική στάση και κάπου εκει τελείωσε η παράσταση.Πολύ καλή συμμετοχή,δεν τεμπελιάζει – το έχει και της αρέσει - με πρωτοβουλίες και εναλλαγές στάσεων και χωρίς βιασύνες.Πεντακάθαρη με πολύ καλή διάθεση.Το στοματικο ειναι τελειο,από τα καλύτερα που μου έχουν κάνει!!Ειναι μια κοπέλα που ξέρει να έρθει κοντά σου και να σε ευχαριστήσει και στο δείχνει.Ο χώρος είναι μέσα στους δυο-τρεις καλύτερους.Απλά συμφωνώ,καθαριοτητα και ωραία ατμόσφαιρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 23, 2012
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού