Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Οποιος θέλει να παίξει ξύλο με την τσα2 ΄γ με την κοπέλα...μπορεί να περάσει άνετα από το εν λογω σπίτι...Πριν 2-3 μέρες ήθελα να περάσω και τελικά πήγα αλλού...Σήμερα είχα σκοπό να πάω από την Αλιόνα, ήταν κλειστά και κατέληξα στην Ερικα....Η κοπέλα είναι ΤΡΕΛΗ ΓΙΑ ΔΕΣΙΜΟ...Την ενοχλούσε που της χάιδευα τα μαλλιά...την ενοχλούσε που της έπιανα τον κώλο...ήθελε να την γαμήσω πισοκωλλητά όταν της είπα επανειλημμένα ότι δεν με εξυπηρετεί η εν λόγω στάση....Με πιανε σφιχτά από το μπράτσο, έπιανα κι εγώ σφιχτά...ωσπου στα καλά καθούμενα ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ...Με γυρνάνε τα μυαλά, φεύγει η καπότα στον τοίχο και μπαίνο στο δωμάτιο, ζητάω τα λεφτά μου πίσω και η τσα2 καλεί τους νταβάδες.
ΜΑΓΚΕΣ ΜΑΥΡΙΣΤΕ ΤΗΝ.


ΥΓ. BMW, τελικά στον κώλο είχε σπυρί ή ελιά; Γιατί αυτή έλεγε για ελιά και ειλικρινά δεν κατάλαβα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 22, 2012
Όνομα κοπέλας
Έρικα
Q
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουνίου, 2012
Κατα 90% σπυρι
Μαυρο στην παλιοπουτανα μεχρι να πεινασει λιγο να στρωσει γιατι κατι εχει παθει τωρα τελευταια να πουμε..
Μαλακα εσυ τουλαχριστον γαμησες και λιγο, εμενα σηκωθηκε πριν γαμησω και εφυγε απ το δωματιο τσιριζιντας επειδη δεν μου βαλε καλα την καποτα και ειχα το θρασος να ζητησω αλλη!!
Με το ζορι καταφερα και πηρα τα 10 πισω
C
COBRA1986
23 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν υπάρχει χύστη μου "γάμησα λίγο" και "γάμησα πολύ", ειδικά σε μπουρδέλο. Υπάρχει μόνο το "προσέφερε τις υπηρεσίες που διαφημίζει". Δεν γίνεται να βγαίνεις έξω και να σου λέει "έκατσες πολύ μέσα".
Πολύ θα χαιρόμουν αν την επόμενη φορά ήταν κλειστό το εν λόγω σπίτι...
Q
Quasimodo
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2