Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η σημερινη βολτα μου στο κεντρο των Αθηνων μου προκαλεσε καταθλιψη.Μαγαζια κλειστα,ανθρωποι να ζητιανευουν,τοξικομανεις να τρυπιουνται οπου μπορει να φανταστει κανεις.Πως καταντησαμε αληθεια....
Για να ανεβω ψυχολογικα αποφασισα να παω σε μια κοπελα που εχει γραψει ιστορια,στη Βαλια.Την Βαλια την γνωριζω απο το 1999 που δουλευε στην οδο αλκιβιαδου.τοτε οσο παραξενο και αν ακουστει αυτο που θα πω,σχηματιζονταν ουρες εξω απο το μαγαζι για παρτη της.Αυτο που παντα εκτιμουσα σε αυτην ειναι οτι ποτε δεν ειχε καβαλησει το καλαμι,ουτε φεροταν αλλαζονικα.Και στο σεξ παντα πολυ ζεστη και θερμη.Απο πλευρας εμφανισης ειναι μιλφ, υψους στο 1,60-5,με κοντο μαλλι που της δινει ενα εκφυλο λουκ,βυζαρες τουμπανο και λαγνο βλεμμα.
Με υποδεχεται με ενα προκλητικο χαμογελο,δινω το 20ρικο και μπαινω στο δωματιο.
Υστερα απο λιγο μπαινει και εκεινη.Μου σκαει ενα φιλι στο μαγουλο ακρως καβλωτικο και με ρωτησε πως ειμαι.
.Αμεσως μετα με κοιταει εντονα μεσα στα ματια και με το χερι της αρχισε να με χαιδευει.Το ολο σκηνικο αν και λιγα δευτερολεπτα με αναψε.Τραβηξα στην ακρη το κορμακι που φορουσε και αρχισα να πιπιλαω απαλα απαλα τις ρωγες της.Αρχισε λιγο λιγο να αναστεναζει κατι που με εκανε να νιωθω ακομα πιο καβλωμενος.
Ξαπλωνουμε μαζι και εκει ενιωσα την αναγκη να την γλυψω.της ζητησα να κανουμε 69 και δεχτηκε με προθυμια.αρχισε να με γλυφει και προσπαθουσε οσο πιο αισθησιακα μπορουσε να γλυψει το τσουτσουνι μου,ενω εγω εγλυφα τα παχια μουνοχειλα της και την κλειτοριδα της.Οσο πιο πολυ βογγαγε τοσο πιο πολυ καβλωνα και ετσι σε λιγο της ζητησα να κανουνε κανονικα σεξ.
Μπηκα στο ζεστο μουνακι της και ενω οι κινησεις μου στην αρχη ηταν απαλες απαλες βλεποντας την να καβλωνει αρχισα βαθμιαια να επιταχυνω.Τα 2 κορμια μας ειχαν ενωθει και κινουνταν σαν να ηταν ενα.
Με συνεχεις διεισδυσεις υστερα απο λιγο τελειωσα.Ενιωσα ενα κυμα ηδονης να με συγκλονιζει και μια ριγη να διαπερνα το κορμι μου.
Το πρωκτικο την αλλη φορα μια που λογω καβλας το τελος σημερα ηρθε γρηγορα......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 21, 2012
Όνομα κοπέλας
Βάλια
CHRIS1971
Τιμημένος
Εγγραφή:
18 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
537
Πόντοι:
7.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουνίου, 2012
εκει που εγλυφες εμενα με αφησε να την χυσω πανω στο μουνι της.
23 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μη χαιρεσαι τυπε, εχεις γλυψει και συ πολυ πακιστανικο χυσι, οπως και ολοι μας αλλωστε Σπασίκλας
C
COBRA1986
24 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν κανω γλυφωμουνι στις πουτανες
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3