Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 71 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκέφτηκα το μαγαζί χτες το βράδυ,γύρω στις 8.Ξεκινώντας θα πω λίγα πράγματα σχετικά με το χώρο.Μεγάλο σαλόνι,τρία δωμάτια,ξεχωριστό μπάνιο.Παντού καθαρά,δεν είχα προσέξει κάτι που να με πείραξε.Πολύ ωραία σχεδιασμένο το χολ με διάφορα λουλούδια και χαριτωμένα αντικείμενα.Το μπάνιο γυάλιζε με στην λευκότητα,γιαυτό δεν σιχάθηκα να κάνω ένα ντουζάκι.Πάμε στο δωμάτιο.Τεράστιο κρεβάτι,μικρο κομοδίνο δίπλα με χαρτοπετσέτες,αντισηπτικό και προφυλακτικά πάνω του.Απέναντι απ΄το κρεβάτι μεγάλη τηλεόραση με την τσόντα στην οθόνη.Όλα με στα μαυροκοκκινα χρώματα.Και πηγαίνοντας στο ψητό, τώρα θα μιλήσω για την κοπέλα,την ομορφη ουκρανεζα Ντιανα.Ψηλή,ξανθιά,με καθαρό και γλυκό προσωπάκι,αρκετά μεγάλο στήθος και σφιχτό κωλαράκιΓλώσσαΗλικίας γύρω στα 33-34.Χαμογελώντας μπήκε στο δωμάτιο Χαιρετισμός και λίγη συζήτηση για την αρχή.Μετά ξεκίνησα να της χαϊδεύω το πρόσωπο,το λαιμό,το στήθος,κατεβαίνοντας πιο κάτω στο μουνί της.Με κατάλαβε αμέσως και άρχισε να κάνει το ίδιο.Έπαιζε με το πουλί μου ανεβάζοντας πιο πολύ την ένταση.Δεν άντεξα άλλο τέτοια βάσανα,την έσπρωξα στο κρεβάτι και αρχίσαμε.Την γαμούσα δυνατά και γρήγορα,έπιανα τα βυζάκια της,εκείνη φώναζε "γάμησε με,ναι,μωρό μου,ναι,πιο βαθιά"Θυμός ανέβασα τον ρυθμό και αμέσως τελείωσα,με καύλωσαν περισσότερα η φωνή και τα λόγια της.Ντύθηκα,μιλήσαμε λίγο ακόμα,την φίλησα στο μάγουλο,είπα ευχαριστώ και έφυγα.Άμα μου επέτρεπε το σύστημα θα έβαζα 10,αλλά δυστυχώς...Γενικά μου άρεσε πολύ και είμαι έτοιμος όχι μόνο να προτείνω το μαγαζάκι,αλλά και να το επισκέπτομαι ξανά.Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 20, 2012
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Αυγούστου, 2012
Καλή είναι και τυπική, αλλά μια φορά που έχω πάει, δεν με εντυπωσίασε. Ωστόσο, ο χώρος είναι επίπεδου στούντιο και η κυρία επί της υποδοχής ευγενέστατη (θέλει έξτρα φιλοδωρήματα μάλλον). Επίσης το "σπίτι" διαθέτει και ξεχωριστό δωμάτιο μπάνιου (νιπτήρα, ντουζ).
25 Σεπτεμβρίου, 2012
και τι πληρωσες για την δεσποινιδα φιλε??
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2