Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε Δευτέρα απόγευμα στις 19.10 , μετά απο πολύ καιρό είδα το φωτάκι ανοιχτό και πέρασα , λειτουργούσε το δεξί σπιτάκι.
περιμένω και βγαίνει η Αννα μελαχρινή με κοντό μαλλί(οχι πολύ κοντό) με καταπληκτικό λεπτό σώμα ωραίο τουρλωτό κωλαράκι και στητά μεσαία
βυζιά με ωραίο σχήμα και έχει καυλιάρικο πρόσωπο , το 20άρικο βγήκε άμεσα και λόγο καύλας αλλά περισσότερο γιατί μετά απο αρκετό καιρό εμφανίστηκε νεο αίμα.
η Αννα όπως αυτή είπε απο την Ρουμανία και είναι 2ο χρονών..μπαίνοντας στο δωμάτιο έπεσε στην αγκαλιά μου και άρχισε να με αγκαλιάζει
και να με φιλάει στον λαιμό ,την ρωτάω γιατί τόση χαρά και μου απαντάει ότι είμαι ο πρώτος πελάτης μετά απο πολύ ώρα και ότι όσοι μπαίνουν κοιτάζουν και λένε
θα έρθουν πιο μετά και κανείς δεν γυρίζει.....την ξάπλωσα στο κρεβάτι και άρχισα να την φιλάω στο λαιμό μετά στο στητό στήθος της στην κοιλία της και κατέληξα
στο μουνάκι της το οποίο είναι ξυρισμένο τελείως και μικρό ,άρχισα να την γλύφω και φάνηκε να τις αρέσει και έβγαζε μικρές κραυγούλες , μετά ξάπλωσα ανέβηκε απο
πάνω μου και άρχισε να με φιλάει στο στόμα κάτι που έκανα και έγω , μου πέρασε προφυλακτικό στον είδη καυλωμένο πούτσο μου , η πίπα της στην αρχή ήταν μέτρια
και με χέρι αλλά μετά από υπόδειξη μου βελτιώθηκε αρκετά ενώ έγλειψε και αρχίδια , πρώτη στάση πισοκωλλητο στα όρθια όπου είχε βάλει τα χέρια της στον τοίχο
για να κρατάει αντίσταση στην ορμή με την οποία την γαμούσα και άντεχε αδιαμαρτύρητα , συνέχεια την ξάπλωσα στο κρεβάτι ανάσκελα και συνεχίσαμε με ιεραποστολικό
όπου και πάλι ανταλλάσσαμε γλωσσόφιλα , τρίτη και τελευταία στάση με αυτή απο πάνω όπου έδινε τον ρυθμό και κουνιόταν πανω κάτω γρήγορα και πότε μπρός πίσω αργά ,
μετά από λίγο ήρθε το τέλος και έμεινε πάνω μου χωρίς να σηκωθεί και έιχε γύρει το κεφάλι της στο στέρνο μου και καθόταν έτσι....ωραίο κορμί δεν βιάζεται καθόλου
σίγουρα θα ξαναδοκιμαστεί...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.112
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουνίου, 2012
Ελα ρε οχι και 9 εμφανιση.... 7 θα βαζα εγω
Παντως για ξεπετα μου φαινοταν δεν περιμενα να ναι τοσο καλη Σπασίκλας
C
COBRA1986
19 Ιουνίου, 2012
ούτε και εγώ........
πέρασα λόγω του ότι ήταν καινούργια.
είχε το σώμα που μου αρέσει...εσένα τα γούστα σου είναι διαφορετικά Μεγάλο χαμόγελο σε μερικές..............
20 Ιουνίου, 2012
γαμω τα σωματα και πολυ γλυκια φατσα... την ειδα σημερα και μπηκε στα υπ'οψην... ελπιζω να εινα Ρουμανα γιατι αποφασισα οτι μονο Ρουμανες θα γαμαω απο δω και μπροςΜεγάλο χαμόγελο απαξιωνω ολες τις αλλες γκομενες πουτανες και μη... και ειδικα τις ξενερωτες ΕλλεηνιδεςΚουλ
X
xlexlekias
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3