Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
...κατεβηκα στο μετάξι , για την τυπική ,φτηνή , ταχεία , βιαστική και επιπόλαιη εκκένωση του υγρού περιεχομένου των σπερματοδόχων κύστεών μου ώστε να ανακουφίσω
έστω και πολύ παροδικά τον εκνευρισμό μου εκ ζέστης και εκ τεστοστερόνης που οι τέστεις εκκρίνουν στο αίμα μου.
τρύπωσα σ'αυτόν τον οικίσκο προς ανεύρεση ενός θηλυκού σαρκίου με τη μόνη μου απαίτηση να έχει ικανή ποσότητα λίπους ώστε να επιτευχθεί όσο το δυνατό πιο γρήγορα ο ουδός σεξουαλικού ερεθισμού.
το εν λόγω θήλυ είναι ένα ξανθό αρκετά ώριμης ηλικίας αλλά καλοδιατηρημένου σώματος με σχετικά ανεπτυγμένους μαστικούς αδένες με το μόνο αρνητικό τα ολίγον
απωθητικά χαρακτηριστικά του προσώπου της.
...ξαπλωμένος στην πορνική κλίνη και με την δροσιστική συνδρομή του κλιματιστικού είχα χαλαρώσει αρκετά , μέχρι που το ώριμο θήλεο εισέβαλε αιφνιδιαστικά με μια άκρως σεξουαλική διάθεση η οποία αποτυπωνόταν στο όμμα της.
επιδώθηκε σε αφιονισμένη λειχία του σαρκίου μου απο την κορυφή μέχρι τα νύχια , μου αφαίρεσε το εσώρουχο και άρχισε να ψηλαφεί με το γλωσσικό της βλεννογόνο , το περίνεό μου , και βαθέως την πρωκτική μου βαλβίδα ,
αντανακλαστικά θώπευσα δυνατά τα οπίσθια της και εισέβαλα με τις φάλαγγες των δαχτύλων μου στον κόλπο της
συνέχισε λείχοντας τους τεστοκρινείς αδένες υπό το όσχεο μου , τα δύο σηραγγώδη σώματα και το σπογγιώδες σώμα της ουρήθρας μου

με είχε αιφνιδιάσει το πάθος της

έπειτα μου τοποθέτησε στο υπερ-αιματωμένο πέος μου κάποιο προφυλακτικό πλαστικό παράγωγο , και γύρισε σε στάση 69 , με τις άκρες χείρες μου να κοκκινίζουν απο την θωπεία τα οπίσθιά της

σ'εκείνο το σημείο κάνει το αναπάντεχο να σκαρφαλώσει με το βοήθεια του τοίχου σε κατακόρυφη θέση και με τη βοήθεια του κιγκληδώματος του κρεβατιού να θέσει τον κορμό της σε γωνία 90μοιρών με το επίπεδο ( !!! ) , και σ'αυτήν την ακροβατική στάση συνέχισε τον πεοθηλασμό δίνοντάς μου τη δυνατότητα για μάστοθηλασμό
(σκηνή για ταινία πορνοακροβατικών)

εν συνεχεία ανέβηκε πάνω μου και παλινδρομούσε πάνω κάτω με τη συνδρομή των ακούραστων και γυμνασμένων τετρακέφαλων μηριαίων της , για να γυρίσει στην πορεία επιτόπου 180 μοίρες και εμένα να γεμίζω σπέρμα το πλαστικό περίβλημα , πιο γρήγορα απ'όσο θα ήθελα, αιφνιδιασμένος , και μη έχοντας εξαντλήσει τα όρια των δυνατοτήτων αυτού του ώριμου μέν αλλά καθαρόαιμου πορνικού αλόγου που ακούει στο όνομα ...Φωτεινή !

σας το υπόσχομαι κυρία φωτεινή ότι έχουμε ανοιχτούς λογαριασμούς και θα ξαναέρθω να τους κλείσουμε !

υγ: μου είπε ότι είναι προσωρινή σ'αυτόν τον οικίσκο και ότι βρίσκεται συνήθως στο περγάμου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 tremor, Jim25jim

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουνίου, 2012
''...βρίσκεται συνήθως στο περγάμου.''

...27B.

Γράφεις ωραία και παραστατικά κύριε rigormortis.
Θετική ψήφος από εμένα.
3 στις 3
19 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστώ,

περίμενα την κλασσική μεταξένια ξεπέτα αλλά μ'έστειλε αδιάβαστο η κυρία φωτεινή!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2