Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ΧαμόγελοΠρωινές Καύλες! Είχα όρεξη για κάτη, το διαφορετικό, που να με ξεταρη. Ξεκίνησα με σκοπό, να πάω στο αγαπημένο μου Μπουρδελάκι, Άγκυρας.Σπασίκλας Ήξερα ότι δουλεύει η Ζωή. Πήγα Μπαίνοντας, η Υπηρεσία με γνώριζε λέγοντας μου κάθισε λιγάκι γιατί η Ζωή είναι στο δωμάτιο. Έξω στο σαλόνι καθόταν ένας άγνωστος για μένα γύρω στα 30Χμμμ; Πιάσαμε κουβέντα, με αφορμή ένα τσιγάρο. Μιλάγαμε, σχετικά με τα πολιτικά και καταλήξαμε στην φαντασίωση που είχε, να πάρει την Ζωή με κάποιον άλλον. Μου έκανε την πρόταση εάν γούσταρα! Μου άρεσε η ιδέα. Βγήκε η Ζωή αναμμένη. Την ρώτησε η Υπηρεσία εάν ήθελε πορτούζα, και όντως δήχθηκε. Μπήκαμε και οι δυο μέσα. Την ίδια στιγμή μπήκε ένας άλλος. Βλέποντας μας να μπαίνουμε μέσα δυο άτομα ρώτησε την Υπηρεσία τη παίζει? και αυτός, ρώτησε εάν γίνεται να μπει και αυτός στο πάρτι. Μας ρώτησε η Ζωή εάν θέλουμε και εμείςΕμμμμ Δεχθήκαμε. Μπαίνει και ο τυπος50ης. Συστηθήκαμε και γυμνοί και οι τρεις, με τα εργαλεία έτοιμα περιμέναμε την κούκλα. {Τρανσεξουαλ}η Ζωή. Μπήκε! Τη κάνουν τα παΐδια? ρώτησε, και άρχησε να μας περνά τα σκουφάκια. Είχαμε καυλώσει πολλή. Ο ένας χούφτωνε το μουνάκι της! Ο άλλος τον Κώλο! και η Ζωή άρπαζε στο στόμα, ποτέ τον έναν, Πούτσο και ποτέ τον άλλον. Άρχισε το Γαμιση,, από τον έναν και εμείς, μας είχε της δυο Πούτσες στο στόμα. Βλέποντας την Ζωή να χώνει Κωλοδακτυλο πότε, στον έναν και ποτέ, στο άλλον. Η Καυλα μας, με βογγητά είχε φτάσει στην κορύφωση. Γαμούσαμε με την σειρά. Ο ένας άρχισε με κάυλα, να τα δίνη, ο άλλος του φύγανε με Μαλακιά! και εγώ ανάμεσα στης βύζαρες της, με Ισπανική Έχυσα! Καθίσαμε και οι τρεις ξαπλωμένοι, να πάρουμε ανάσα. Η Ζωή μας χάιδευε, ακόμα λέγοντας μας. Ένταξη είστε παιδια? Τη να πούμε! Όχι! Με τέτοιο παιχνίδι, ούτε σε τσόντα να ήμασταν. Αρχίσαμε μετά το πλύσιμο να ντυνόμαστε, και να λέμε, ότι ήμασταν τυχεροί και οι τρεις! Τελικά αυτό το σπιτάκι,παντα φυλαει,εκπληξεις. Μάγκες άντε τώρα γράφτε τα σχολιανά που θα ακούσω για τη ξέρω Άντε γειαααααααααααΝτροπή

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζωή
Ippotis69
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
30
Πόντοι:
246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 megasnik

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουνίου, 2012
...και μετα επεσε το σεντονακι, κι οπως σε φυσουσε το κλιματιστικο ξυπνησες κι αλλαξες πλευρο!
17 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΣπασίκλαςΦιλαράκο, λυπάμαι αλλά κοιμάμαι,Σπασίκλας χωρίς σεντονάκι, και Γυμνός. Μήπως εσύ κοιμάσαι, με πάπλωμα ακόμα??Θυμός
18 Ιουνίου, 2012
Δηλαδή τέτοια ευκαιρία για bisexual παρτούζα και δεν έγινε τίποτα με τους άλλους 2; Κρίμα γιατί με τον τίτλο μάς προετοίμασες για άλλα...

Αλλά αν είχε 2 πούτσες στο στόμα της αυτό σημαίνει ότι η πούτσα σου τριβόταν με την πούτσα του άλλου. Κάπως έτσι αρχίζουν όλα... Γλώσσα
18 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΓλώσσαΦιλαράκο για να σου λύσω, την απορία, της τρίψαμε λίγο, και της πιάσαμε. Ακόμα και δάκτυλοΓλώσσα βάλαμε, ο ένας στον άλλον. Και περίπου η Παρατούζα γι αυτό γίνεται. Δεν κρύβομαι, σαν ορισμένους που το παίζουν. Νορμάλ!100%Θυμός
19 Ιουνίου, 2012
Μπλιαχ!!!!
04 Ιανουαρίου, 2014
Σε βλεπω να πιανεις δουλεια εκει σε κανα δυο χρονακια...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6