Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
ειμαι στο κεντρο και ξεκιναω την τσαρκα μου.ολοι οι γνωστοι δρομοι εχο899υν κλειστά φωτα.πακετο λεω απο μεσα μου και ξεκιναω για την λιοσιων.εκει σταθηκα καπως τυχερος μιας 3-4 ηταν ανοιχτα.οι επιλογες λιγες και τελικα καταληγω στην ειρηνη που δυστυχώς δεν ρωτησα απο που ειναι.σχετικα ψηλη με καστανοξανθο μαλι,βυζι πολυ καλο 3αρι.γενικα ειναι μια μιλφατη γκομενα με τα σχετικα παχακια της τα οποια ομως δεν την χαλανε καθολου.δινω την μπλε ταριφα και μπαινω σε ενα σχετικα καθαρο δωματιο.πολυ λιγα χαδακια για αρχη και εδω ξεκιναει το δραμα... αρχίζει να μου παιρνει πιπα(για να ειμαι δικαιος αρκετα καλη)εγω με το που αρχισε εκανα μεσα εξω το καβλι μου σαν να της γαμαω το στομα.καπακια κοβει την πιπα και μου λεει οχι δεν θα το κανεις αυτο δεν αρεσει στις γυναικες.ναι οκ μαζι σου ειμαι αλλα αρεσει σε μενα!ξεκιναει παλι,μετα απο λιγο εγω κανω το ιδιο.πεταγεται πανω και αρχίζει να μου λεει μη μη μη.ειπα οχι.απο μεσα μου ηξερα ηδη οτι την ειχα πατησει.τι να κανω λεω οκ γύρισε στα 4 μπας και κανουμε δουλεια.παω να της τον βαλω και στεινετε σε αυτη την αβολη θεση ωστε να μην μπορω να μπαινω ολοκληρος η να αρχισω το σφυροκοπι.σηκωνω το δεξι ποδι ετσι ωστε να μπορω να γαμησω και ξανα τα ιδια.μη μη μη με ποναει ετσι.ρε συ κοπελια της λεω ολο μη και μη εισαι κανα ναι θα πεις?ξαπλωσε κανονικα να χυσω να τελειωνουμε,το εργο ομως ειχε και συνέχεια.και παλι ''σπαει'' την λεκανη της προς τα κατω οπου και παλι δεν μπορουσα να γαμησω καλα.τα εχω παρει εκεινη την ωρα και της ανοιγω εγω τα ποδια με αρκετη δυναμη και της λεω μη μη μη δεν αρέσει στον αντρα ετσι.θελει καλα ανοιγμενα ποδια για να γαμησει καλα.τρελαίνεται αυτη και βαζει οση δυναμη ειχε ετσι ωστε να κλεισει παλι τα ποδια της.βασικα παλεύαμε και σιγουρα δεν γαμιόμασταν.με τα πολλα ψευτοχυνω και ντυνομαι πιο γρηγορα και απο την γκομενα.της την λεω χοντρα στο τελος οτι ησουν απαραδεκτη ολο μη και μη ελεγες.
μου απανταει κατι στην γλωσσα της(σιγουρα με εβρισε) ε και φευγοντας βλεπω την τσστσα και της λεω ολο μη και μη ειναι η δικια σου ε της μαμας της το μουνι.με λιγα λογια ΚΑΝΕΙΣ να αμα ακουσει οτι δουλευει η ειρηνη εκει να μην πεταξει τσαμπα το 20αρι.ειναι κριμα δλδ.ελπιζω κάποιοι να διαβασουν την κριτικη μου και να μην την πατήσουν οπως εγω.αυτα!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 13, 2012
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
gastez
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
8
Πόντοι:
1.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού