Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επισκεψη στο εν λογο δελο κατα τισ 1 περιπου το βραδυ.μπαινο στον οικο ο τσατσοσ ευγενεστατοσ μου παρουσιαζη τησ δυο μαυρεσ γαζελεσ απο τζαμαικα..την τζενη ψηλη μακρυ μαλλι κολαρα πεταχτη σφητη στη8οσ μεσεο μεγε8οσ με ρογα καγκελο ,ωραιο χαμογελοΜεγάλο χαμόγελοη αλλη κοπελα δεν 8υμαμε ονομα σοματικα τα ιδια περιπου αλλα στο προσοπο οχι τοσο εμφανησημη.Money Mouthδινο το εικοσαρικο διαλεγοντασ την τζενη και μαινο στο δοματιο...αναμονη 2 λεπτα σκαει μυτη η τζεναρα με αγκαλιαζει λιγο την γλιφο στην ρογα τησ..μετα μου λεει ενα κουφο οχι γλυφομουνιMoney Mouthλεω οχι οχι[απο μεσα μου ελεγα και να8ελεσ δεν 8α σουκανα...]τελοσπαντον εγω γονατηστοσ στο κρεβατι μου βαζι καποτα με τρομερη μαεστρια πιπα και καλη σε μια φαση τησ γαμουσα το στομα τελεια ητανΓλώσσαμετα κανονικη σταση αλλα εδο μεχαλασεε το οτι δεν μαφηνε νε ρουφο βυζια συνεχομενα δεν ξερο τον λογοΧμμμ; ξενεροσα λιγο και χαλαροσα εκει...τον βγαζο απο το μουνι τησ τησ τον χτυπαο λιγο στα μουνοχειλα μουγινε καγκελο τον καρφονο αναστεναζε κτλ..ελεγε και προστυχολογα γαμα με κτλ..παο να ρουφηξο βυζι παλυ τα ιδια δεν αφηνεΘυμόςλεω γυρνα πισο γιατι 8α ξενερονα αν συνεχιζα ετσι τον καρφονο στα τεσσερα εκει μαρεσε στυ8υκε πολυ καλα 8α ελεγα ελεγε γαμα με ...και σε μια φαση μουρχετε και τησ λεω ολα μεσα στην κολαρα σου ολα παρτα καριολα...Γλώσσαδεν το παρεξηγησε κα8ολου αλλα τησ αρεσε 8α ελεγα μετα χερετη8ηκαμε μου λεει στα αγλικα εισαι πολυ καλοσ τησ λεο και εγο πολυ καλη εισαι κτλ...ειναι σχετικα απειρη α8α ελεγα και ελαφροσ ντροπαλη αλλα καλο αυτο το μονο που κανει καλα ειναι η πιπα και στηνετε καλα στα τεσερα δεν ειναι ουτε για σφυρηγματα ουτε για χειροκροτηματα..ισωσ ξαναπαο σε φαση που δεν βρο καποια απο τα στανταρ μου αλλιωσ δεν νομιζο να την ξαναεπισκεφτο οχι γιατι δεν ειναι καλη αλλα δνε με γεμισε η ολη φαση τοσο πολυΧμμμ;αυτα μαγγεσΚουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζένη
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουνίου, 2012
Προσωπικά το Τζενάκι το έχω στα στανταράκια μου όταν δεν βρίσκω κάτι καινούριο κ ελπιδοφόρο...

Τίμια κατάθεση...
18 Ιουνίου, 2012
καλη ειναι ,,ειναι και λιγο ντροπαλη ...αλλα η πιπα τησ ειναι πολυ αγρια για τα δικα μου τα γουστα....με καυλοσε πολυ και το δεχτηκα...για συνεχομενα δεν το κοβο τον 8ελο τον πουτσο μου Μεγάλο χαμόγελο
T
tzanhs
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2