Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Την ειχα δεί την άννα αλλες 2 φορες και μου είχε κανει κλικ οχι τοσο σαν εμφανιση κ ομορφια αλλα φαινόταν σκυλί του πολέμου δηλαδη οτι θα σε βάλει κάτω και θα σε λιώσει κ γενικά θα βγάλει μεγάλες καυλες στο δωματιο..αμ δε!

πέρασε με το απλό 30..ειχε συναγωνιστη πριν..οπου δεν ξερω τι εγινε..αλλα τον ξεπεταξε σε 5 λεπτα μαξιμουμ..Χμμμ;

στην συνεχεια σύντομα πριν καλα καλα "ετοιμαστω" ηρθε στο δωματιο με ρωτησε κατι τυπικα εβγαλε το ωραιο εσωρουχο της και αρχισε να τριβεται πανω μου με τα μικρα της βυζακια με ψιλοκαυλωσε οχι τιποτα το ιδιαιτερο αλλα οκ
στην συνεχια τσιμπουκι μετριο με κολπακια της γλωσσας που ομως λογο προφυλαχτικου δεν ενιωθα τιποτα..μαλον εχει μπερδεψει αυτα που εκανε παλαιοτερα στα ακαπωτα με αυτα..

στην συνεχεια στο κυριως πιατο κ μετα απο μετρια προκαταρκτικα την εστησα απο κατω οπου κ ενω ακουγα για ποδομαλακιες κλπ της αννας και εχει γενικα ωραια ποδια και τα ειχε και περιποιημενα οταν πηγα λιγο να της τα αγγιξω αρχισε τα "Αχ μη" κλπ!Θυμός
"γαργαλιεμαι" κλπ κλπ δεν αφησε τιποτα..

την εβαλα απο πανω οπου πραγματικα κοπανιοταν αχαρα με σκοπο και μονο να με κανει να τελειωσω..δυνατα αχαρα..κατι ζουληγματα στο στηθος μου μονο εδειχναν αμυδρα οτι δεν κανει ξεπετα..
μετα στησιμο στα 4 οπου εφαγε αρκετες δυνατες σφαλιαρες στο κωλαρακι της και μετα απο λιγο τελειωσα ετσι..

συμπερασμα?
αποτυχημενη η καταθεση η αννα δεν ξερω ενω αλλα ακουγα αλλα εδειξε..οπου ακους πολλα κερασια...
στο τελος ειπε και κατι "θα περιμενω να σε ξαναδω..!!" τελειως σαν ρομποτ και τυποποιημενη
αν θα ξαναπηγαινα??
δεν νομιζω...!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 13, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
STELIOS77
Ανώτερος
Εγγραφή:
8 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
2.501
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού