Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά από μία μίνι τσάρκα στην περιοχή παρατήρησα ότι η κίνηση έχει αυξηθεί σε σχέση με τις προηγούμενες ημέρες και οι περισσότερες επέστρεψαν στις παλιές επικίνδυνες συνήθειες δηλαδή ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό και 69!Με διάθεση για δεύτερη κατάθεση μπαίνω σε αυτό το μπουρδέλο προς το τέλος της πρωινής βάρδιας γύρω στις 16:30 και βγαίνει στο σαλόνι η Άννα.Την είχα πάρει πριν 2 βδομάδες στην πρωινή βάρδια στο Φυλής 61 υπόγειο και είχα πολύ καλές εντυπώσεις!Από εμφάνιση είναι γύρω στα 35, 1,70 με τακούνια, αδύνατη fit, με ξανθό καρέ μαλλί, λίγο μαυρισμένο δέρμα,πεσμένο 1,5 βυζί με μεγάλες ρόγες και καυλόφατσα!Με βάζει η τσατσά απευθείας στο δωμάτιο με το που μπαίνεις αριστερά με την γυάλινη πόρτα, χωρίς να πάρει λεφτά και μετά από 1 λεπτό μπαίνει η γκόμενα από μια πόρτα που επικοινωνούν τα δωμάτια εσωτερικά μεταξύ τους για να της δώσω τα λεφτά!Μου θύμισε αυτό λες και είναι χρηματαποστολή που με μυστικά περάσματα πάνε τα λεφτά με ασφάλεια στο προορισμόΜεγάλο χαμόγελο!Έρχεται μετά από λίγο και η Άννα και λέμε τα τυπικά τι κάνεις κτλ...Ξεκινάει ωραία προκαταρκτικά με πιπίλισμα στις ρόγες μου και κατεβαίνει αισθησιακά προς τα κάτω ακουμπώντας ολόκληρη στο σώμα μου φιλώντας παράλληλα!Παρατήρησα ότι είχε πολλά και μεγάλα εξανθήματα ροζ χρώματος σε όλο το σώμα της και με προβλημάτισαν λιγουλάκι...Ξεκινάει ένα αργό γλύψιμο αρχιδιών χωρίς διάρκεια αλλά αρκετό για να μου σηκωθεί.Με ρωτάει πίπα με ή χωρίς και της λέω να βάλει.Πέρασμα προφυλακτικού και πίπα χωρίς χέρια με χτυπήματα της γλώσσας καλής διάρκειας!Βάζει λίγο τζελ στο μουνάκι και με ρωτάει πως θέλω.Την ανεβάζω από πάνω και το μουνάκι της είναι από τα πιο στενά που έχω δοκιμάσει η αλήθεια είναι λες και γαμάς κάποια κοπέλα που έχει να γαμηθεί μήνες!Καλό κούνημα από μεριά της και όταν πήγα να γλύψω βυζί τραβήχτηκε λέγοντας ότι γαργαλιέται.Την βάζω από κάτω στην συνέχεια και μπαίνω αργά στο στενό σωλήνα νιώθοντας την πούτσα μου γκοτζίλα μέσα της!Αρχίζω ένα πιο δυνατό ρυθμό και της ρίχνω ένα πεταχτό φιλί στο στόμα που αν έκανα προσπάθεια για γλωσσόφιλο πιστεύω δεν θα έλεγε όχι!Επόμενη στάση στα πλάγια όπου την βλέπω στον καθρέφτη και καυλώνω περισσότερο και αυτήν να κρατάει τα βυζιά της και να αναστενάζει αισθησιακά!Τέλος την βάζω στα 4 και με ένα δυνατό σφυροκόπημα χύνω μέσα της μέχρι να στραγγίξω χωρίς να τραβηχτεί μπροστά! Έπλυνα καλά το πούτσο μου στο τέλος με σαπούνι και την έκανα...Καλή κατάθεση σε γενικές γραμμές αλλά δεν νομίζω να ξαναπεράσω γιατί ότι είχε να δώσει το έδωσε πιστεύω!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού