Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 41 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αφού ήταν μέρα πληρωμής είπα να κατέβω στα γνωστά στέκια για να αφήσω ένα ποσοστό χρημάτων από το ήδη κομμένο μισθό μου...
Κατέβηκα κάτω με λεωφορείο γι'αυτό και το 10άρι στο πάρκινγκ.Αυτή ήταν η τρίτη κατάθεση στην σειρά και ήμουν ο πρώτος πελάτης της απογευματινής βάρδιας σε αυτό το μπουρδέλο.Μπήκα μέσα και μου παρουσιάζει η τσατσά μία 45αρα αδιάφορη και μόλις πάω να φύγω βγαίνει στο σαλόνι πέφτοντας στην αγκαλιά μου η Ναταλία γύρω στα 24 από την Βουλγαρία.Φορούσε ένα μαύρο κορμάκι,είχε έντονο μακιγιάζ που θυμίζει λίγο γυφτέ κατάσταση,τα μαλλιά της είναι μαύρα με καστανόξανθες ανταύγειες μπροστά στην φράντζα,μύτη μεγάλη και γαμψή,ύψος 1.65 με τα τακούνια,αδύνατη,μικρά βυζάκια πολύ μαλακά και καλούτσικα πιασίματα στα μπούτια.Εκείνη την ώρα μπαίνει και ένας Μπακλαντεσιανός και μας παίρνει μάτι να παίζω και να χουφτώνω την κοπέλα.Κάνω κίνηση να φύγω και μου λέει η κοπέλα ότι δεν θα πας πουθενά και αν φύγεις θα έρθω μαζί σου(άλλα λόγια να αγαπιόμαστε).Εντέλει με τα πολλά έφυγα για να κάνω μία βόλτα και στα γύρω σπιτάκια αλλά δεν έπαιζε τίποτα καλό και γύρισα πίσω.Μπαίνοντας στον οίκο η κοπέλα με περίμενε στην πόρτα και μου λέει...είδες σε περίμενα και ήξερα ότι θα ξαναγύριζες!
Μπαίνω στο καθαρό δωμάτιο και έρχεται μετά από 2 λεπτά και η κοπέλα με την ίδια ανεβασμένη διάθεση που είχε και στο σαλόνι αλλά μέχρι εκεί γιατί στην συνέχεια είχαμε πολύ τυπική διαδικασία.Ξεκίνησε με υποτυπώδη γλύψιμο στις ρόγες μου, λίγο ισπανικό με τα μικρά βυζάκια της και μετά πέρασμα προφυλακτικού στο όρθιο πουλί μου.Στην πίπα στήθηκε έτσι ώστε να μην μπορώ να πιάσω το ξυρισμένο μουνάκι της αλλά μετά βελτιώθηκε η στάση της χουφτώνοντας το σκληρό κωλαράκι της και τα μπούτια της που ήταν
τόσο σκληρά που με εξέπληξαν λες και ήταν χρόνια ποδηλάτης!Η πίπα της κυρίως περιοριζόταν στο κεφαλάκι αλλά είχε καλή τεχνική χωρίς να χρησιμοποιήσει πολύ το χέρι της.Με πιέσεις δικές μου στο κεφάλι της απέκτησε λίγο βάθος το τσιμπούκι και είχε μεγάλη διάρκεια!Τώρα μου λέει θα σε γαμήσω και ανεβαίνει πάνω μου αλλά με το κεφάλι της κολλημένο στο στήθος μου για να μην μπορώ να γλύφω βυζί.Κουνιόμουν εγώ πιο πολύ και αυτή είχε αμυντική στάση.Μετά την βάζω από κάτω και ξεκινάω να μπαίνω αργά στο στενό μουνάκι της και όταν πήγα για φιλί πεταχτό το απέφυγε.Άρχισα ένα σφυροκόπημα με φιλιά στο λαιμό της όπου μου έγλειψε για λίγο στο αυτί.Στο τέλος την έβαλα στα 4 και άρχισα ένα δυνατό κάρφωμα χωρίς να παραπονεθεί για να ελαττώσω ρυθμό και έχυσα.Σύνολο ένα 15λεπτο χωρίς ενοχλήσεις μιας και δεν είχε ψυχή έξω.Αν έδινα 10 ή 15 ευρώ θα ήμουν ευχαριστημένος αλλά για 20 όχι.Οπότε πάμε για άλλα και με λιγότερη συχνότητα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
Υπηρεσίες
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού