Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 48 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετα απο πολυ καιρο ξανασυναντησα το κοριτσι με τα χρυσα μαλλια.μετα το προλογο της τσατσας,εμφανιζεται μπροστα μου ενας ξανθος Άγγελος με πρασινα ματια,ψιλη με ενα γυμνασμενο σωμα σκετη... κολαση!με το που με χαιρεταει,αναγνωριζα αμεσως αυτο το πολυ γλυκο προσωπακι,την μολδαβεζα που ειχα ξαναπαει μαζι της πριν καιρο.Ομολογο οτι ειναι απο της καλητερες κοπελες που εχω συναντησει σε αυτους τους χορους,και απο τις υπηρεσιες που προσφερει και για τον πολυ καλο χαρακτηρα που διαθετει!!!!.αυτοι ειναι οι λογοι που παιρνω τον κοπο και ξαναγραφω.Μπηκα στο δωματιο και πηρα το πρωκτικο με 60ευρω.Σε λιγο μπαινει και η Νταιανα με το γλυκο χαμογελο και τα ματια μου καρφωθηκαν κατεφτιαν στης υπεροχες τεραστιες βυζαρες της σηκωμενες τουμπανο.Αυτο το κοριτσι τα εχει ολα!ξεκιναει με ενα τρελο τσιμπουκι βαζοντας ολη την πουτσα μου στο στομα και με αργες κινησεις ρουφαγε το κεφαλι με τα χοντρα χειλια της.δεν καταλαβα πως μου εβαλε την καποτα και αισθανομαι σαν να μου το κανει γυμνο το τσιμπουκι το οποιο ειναι ανεπαναληπτο!!σε αφηνει να την αγγιξεις.το δερμα της ειναι μαλακο,βελουδινο.εκει που ειχα καυλωσει πολυ,την γυρναω για να απολαυσω αυτο το ολοστρογγυλο κωλαρακι.ειναι ακριβως αυτο το κολαρακι που ειχα δει.... ξεκινωντας την απολαυση με παρακαλεσε να χωθω σιγα για να μην την πονεσω.στην αρχει το τηρησα αλλα μετα απο τοση καβλα αρχιζω το σφυροκοπημα.μετα απο λιγο ολοκληρωνω ομως παρα εμεινα καυλωμενος.μετα απο ολο αυτο,καθησε ενα λεπτο στο δωματιο και μετα αποχορισαι χαμογελωντας.Νταιανα και παλι Νταιανα,χωρις δευτερη σκεψη!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουνίου, 2012
την εχω παρει και εγω και πραγματικα ειναι αψογη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1