Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μεγάλο χαμόγελοΛύπηΧμμμ;Χαμόγελο


Ανάμικτα συναισθήματα για την συγκεκριμένη επίσκεψη αν και εν κατακλείδη πολύ μου άρεσε!!!
Μαύρα μεσάνυχτα,τρίτη βάρδια και το μόνο που σκεφτόμουν ήταν αυτές η μπουτάρες της Έρρικας και το σφριγγυλό μουνάκι που κρύβεται ανάμεσα τους.
Όποιος συναγωνιστής έχει φάει την συγκεκριμένη κοπέλα θα έχει προσέξει πόσο fit κρατιέται το μωρό,σε σημείο να νομίζεις ότι με τέτοια πόδια αυτή η κοπέλα έκανε καλλιτεχνικό πατινάζ όλη της την ζωή πρίν γίνει ιέρεια του σέξ!
Τέλος πάντων,άφιξη στο κατάστημα,παρκάρισμα εύκολο λόγο παπιού και είσοδος στη σάλα όπου 4 πιτσιρικάδες αλλοδαποί,μάλλον λίβυοι, αναμένανε!Έξοδος από τα ενδότερα της δεσποινίδος χαμόγελα και ματιές σε μένα,εξαφανιζόλ οι αλλοδαποί που θέλανε μεγάλους κώλους και βυζάρες χυτές.!
Το Ερρικάκι είναι με ανύπαρκτο βυζάκι,ωραία τατού φτερά αγγέλου στήν πλάτη μαζί με κάτι άλλο,πίρσινγκ στόν αφαλό και ποντίκια πέτρα (χερια,ώμοι,μπούτια,κώλοι,κοιλιακοί)!!Πολύ το πάω το μωρό μπορώ να πω!!!!Γδύσιμο εγώ,γδύσιμο και αυτή,γονατιστοί στο κρεβάτι και φιλάκια εγω στο λαιμό της,στα βυζάκια,φιλάκια και αυτή!Ανύψωσης της πούτσας μου,πέρασμα καπότας και πίπα ωραία,ρυθμική με καλή αίσθηση και ρούφηγμα!Τήν ξαπλώνω ανάσκελα και αρχίζω να της φιλάω το στήθος ξανά,ρουφώντας τις ρώγες της,προχωρόντας στήν κοιλιά της και κατεβαίνωντας πρός τα κάτω προκειμένου να γευτώ ξανά το σφιχτό της πεταχτό μουνάκι!
Χώνω το κεφάλι μου ανάμεσα στα πόδια της τα οποία άνοιξε και πρόθυμα μπορώ να πώ και αρχίζω να την γλέιφω και να της ρουφάω το πράμα της,προσεχωντας την έκφραση της μέσα από τον καθρέφτη!!! Πράγματι με έφτιαχνε το γεγονός που το απολάμβανε και μου το έδειχνε με τον τρόπο της,τραβόντας με από τα μαλλιά και πιέζοντας το κεφάλι μου πάνω στο μουνάκι της!Συνέχισα να το περιποιούμε το μωρό ακούγοντας τα βογγητά της,βλέποντας την από τον καθρέφτη ξανά και ξανά,ρουφώντας τα υγρά της ώσπου το μωρό κάποια στιγμή άρχισε να σπαρταράει και να βογγάει χύνωντας!Ευχαριστήθηκα μπορώ να πώ αλλά πέρασε κανά 20άλεπτο έτσι και μόλις το συνειδητοποίησε πέταχτηκε σαν ελατήριο επάνω,μισοντύθηκε,με φίλησε σφιχτα χαμογελώντας και μου έφυγε!Έμεινα καβλωμένος και με το πουλί στο χέρι μέν όπως και την πρώτη μου φορά μαζί της,ευχαριστημένος δε γιατί το Ερρικάκι είναι αξιολάτρευτο (όπως και την πρώτη μου φορά μαζί της),άναψα ένα τσιγάρο και το έκανα ώσπου να μου πέσει,ντύθηκα και βγήκα.Μόλις με άκουσε που χαιρετούσα την τσατσά ,βγήκε έξω,μιλήσαμε λίγο,με ευχαρίστησε εις διπλούν,με φίλησε είς διπλούν και έφυγα ευτυχισμένος όπως και την πρώτη φορά!Θα το ξανατιμήσω βέβαια!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 08, 2012
Όνομα κοπέλας
Έρικα
Υπηρεσίες
koulamaria
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6.993
Πόντοι:
1.936
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

22 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουνίου, 2012
Δηλαδη τυπε αν καταλαβα καλα την πληρωσες για να χυσει αυτη? Κι εσυ τελικα εμεινες με το πουλι στο χερι?

Money Mouth Εμμμμ Χμμμ;
11 Ιουνίου, 2012
ωραίος τύπε χωρίς καμία δόση ειρωνίας αλλά έπρεπε να γαμήσεις Γλώσσα
11 Ιουνίου, 2012
Πολλούς αγαπούληδες έχει στο site....Χμμμ;
11 Ιουνίου, 2012
Φίλε εσύ έπρεπε να χύσεις...................Γλώσσα
11 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

και οχι μονο αυτο...το θεμα ειναι οτι χαρηκε κιολας...ελεος
11 Ιουνίου, 2012
μα τοση διαστροφη πια.....για να καταλαβω το 20 ευρω εσυ το εδωσες η αυτη σε πληρωσε..!!!
12 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι και μου άρεσε με την συγκεκριμένη μπορώ να πω!!!!Τέτοιο γλειφομούνι φίλε μου δεν έκανα ούτε στην γυναίκα μου όταν είμασταν στα μέλια μας!
12 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να σου πω!!!!
Δεν στεναχωρήθηκα που δεν γάμησα τη συγκεκριμένη κοπέλα!Αφέθηκε και εκείνη,και εγώ και να σου πω την αλήθεια το χάρηκα που το χάρηκε σύν ότι το απόλαυσα το γλειφομούνι που της έκανα!!Θα μπορούσε να με έχει ξεπετάξει.Είναι και ευγενική,και χαρούμενη κοπέλα.Για μένα μπορεί και να αποτελέσει στάνταράκι αλλά την άλλη φορά θα την σουβλίσω!
12 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
Αγαπούλης,παντοφλάκιας πείτε ότι θέλετε παιδιά!!!!Το κοριτσάκι είναι τρέλα για μένα!!!Ζαχαρωτό σκέτο!
12 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι το ξέρω συνάδελφε!!!Απλά υπερέβαλα εαυτού εις διπλούν!
22 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3