Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
επισκεψη νωρις το απογευμα σε ενα απο τα δυνατα στανταρ της περιοχης.την αννα την γνωριζουν ολοι οι συναγωνιστες εμφανισιακα,ψηλο μιλφ,κοντο μαυρο μαλλι,κωλαρα,καυλιαρικα εσωρουχα.την εχω επισκευτει αρκετες φορες αλλα οι 2 τελευταιες με εχουν προβληματισει.ειναι θεμα κουρασης μιας και δουλευει 12ωρα πανω απο χρονο ή χαλαρωσαν οι υπηρεσιες επειδη επεσε η τιμη στο 10ρικο?Χμμμ;τελος παντων...αφου εδωσα το αντιτιμο μπηκα στον καθαροτερο χωρο της περιοχης και μετα απο λιγο εμφανιστηκε και η αννα.ελαχιστα γλειψιματα,λιγα γλωσσοφιλα,καραμελωμα,το γνωστο αριστοτεχνικο περασμα του λαστιχου και μια βαθεια πιπα που κρατησε ενα λεπτοΛύπη.σχεδον σε ημιστυση καβαλησε απο πανω,σε πολυ λιγο χρονο τη γυρισα στα 4 οπου εχει πολυ καλη θεα κι ετσι καταφερε να τονωθει το ηθικο μου και να καταθεσω.αυτα τα ολιγα για πρωτη κριτικη,πιθανο να περασω καποια αλλη στιγμη για να σιγουρευτω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
dleivas
Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
445
Πόντοι:
36
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουνίου, 2012
καλησπερα δυστυχως τωρα με την κριση ολα εχουν πεσει ειδικα μεταξουργειο απο τοτε που πηγε10ρικο δε γαμας καλιτερα να κλεισουν
11 Ιουνίου, 2012
Ναι θα συμφωνισω για την αννα την πηρα και εγω και ηταν μπαμ μπαμ αρπα κολα την ειχα παρει και με 15 αλλα τα ιδια .Δεν είναι το δεκάρικο αλλά λυπήθηκα που το έδωσα.Πιστευω οτι εχει χαλάσει πολυ το μεταξουργειο .Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2