Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μετα απο καφεδακι με τα φιλαρακια συνεχισα μονος μου για μια τσαρκα στον ρομαντικο αυτο δρομο...Μπαινω μεσα στο εν λογω σπιτακι βλεπω την Μαρια(εντωμεταξυ ο τσατσος αυτος ο γνωστος που ειναι εκει την φωναξε Φροσω αλλα αυτη μετα μου ειπε οτι την λενε Μαρια), καυλα η κοπέλα...δεν περασα γιατι μολις ειχα φτασει και ηθελα να τσεκαρω και τα αλλα σπιτακια.

Αφου ειδα και αποειδα επιστροφη και εισοδος στο δωματιο..του οποιου η πορτα δεν κλεινει καλα και ειναι και φατσα καρτα στο σαλονι...Ερχεται μεσα η Μαρια σχετικα γρηγορα λενε 2 κουβεντες τα κλασσικα μου ειπε οτι ειναι Ελληνιδα κλπ...Την χουφτωσα λιγο στα ορθια να απολαυσω την κορμαρα της, αλλα πηγε και ξαπλωσε και μου ειπε να παω και εγω..τα βυζια της τα οποια ειναι 2.5αρια φαινονταν φυσικα απο μακρια αλλα στην αφη καταλαβαινεις οτι εχουν πειραχτει..Αμεσως μου περναει καποτα στο πεσμενο πεος και αρχισε μια μετρια πιπα(γιατι ρε γαμωτο δεν ξερει καμια να κανει σωστη πιπα???Θυμός) η οποια δεν κρατησε πολυ. Στησιμο στα 4 απλα παραμερισε το βρακακι της και ουτε εβγαλε το διχτυοτο που φορουσε..μετα απο λιγο σφυροκοπημα της ειπα να ανεβει απο πανω ερχετε ουτε που κουνιοταν να πουμε και ολη την δουλεια παλι εγω την εκανα..τελος παντων την στηνω για ιεραποστολικο οπου εβαλε τα χερια της στους ομους μου και ετσι δεν μπορουσα να σκυψω για φιλια κλπ..αυτη το μονο που εκανε ηταν κατι προστυχολογα που ελεγε που και που αλλα ουτε αυτο δεν ξερει να κανει...Της λεω να μου τον παιξει λιγο και αρχισε μια μαλακια λες και ειναι τρομπα να πουμε..Money MouthMoney Mouth σε σημειο μαλιστα που με πονουσε..την ξαναστεινω για γαμησι μου λεει αντε ελα γρηγορα τωρα..Εμμμμ ζητημα να ειχαν περασει 7-8 λεπτα και ουτε κοσμο ειχε..τελοςπαντων με τα χιλια ζορια καταφερα και τελειωσα αλλα δεν το ευχαριστηθηκα και στο τελος μονο απογοητευση μου εμεινε...

Πεταμενο 20ρικο για μενα. Η κοπελα ειναι για αυτους που απλα θελουν να βαλουν την πουτσα τους σε ενα ωραιο μουνακι δεν κανει για τιποτα παραπανω και ειδικα για μενα δεν κανει που ειμαι παιχτης ψυχολογιας. Αυτα μαγκες ομορφη κοπελα αλλα αυτο μονο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρία
blooddead
Μέλος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
107
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουνίου, 2012
Αυτη ειναι γνωστη ξεπετα αν και ωραιο μουνι.Και τωρα να φανταστειται εχει μια μικρη βελτιωση πιο παλια να δειτε ποσο ξεπετοειδες ηταν η συγκεκριμμενη.Μαυριστε την συντροφοι!!!! Οσο για το βυζι οντως το εχει φτιαξει τωρα προσφατα σχετικα...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1