Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 89 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
18 χρονών λοιπόν, πολύ λίγα ευέλικτα τα κυβικά της. Η τσατσά ευγενική, τα βασικά. Η Τζένιφερ είναι από Ουγγαρία 18 ετών απ'ότι είπε, μάλλον αλήθεια θα λέει. Καστανόξανθη με πολύ πολύ όμορφο προσωπάκι, δέρμα τσίτα και βελούδο και αδύνατο σφιχτό σωματάκι. Το κορμί της είναι πραγματικά μια σταλιά και όλα πάνω της καλοσχηματισμένα. Το βυζάκι της μικρό αλλα στρόγγυλο κ πολύ όμορφο το κωλαράκι της μια σταλιά και στρόγγυλο επίσης, υπέροχα λεπτά ποδαράκια γενικά ένα πολύ όμορφο σύνολο. Στο δωμάτιο όταν μπήκε πήγε με την μιά να μου περάσει καπότα αλλά την ανέβασα πάνω μου να τριφτούμε λίγο, η πίπα της ήτανε σχετικά αδιάφορη γι'αυτό της ζήτησα να μου γλύψει αρχίδια και αυτή αρνήθηκε. 2 φορές πήγα να βάλω χέρι στο μουνάκι της κ έφαγα πόρτα ευγενική.
Από την πίπα μου ζήτησε σίγα σιγά για το επικείμενο γαμήσι μάλλον. Πρότεινε να γυρίσει στα 4 αλλά την έκανα νόημα να ανέβει από πάνω μου, σχεδόν πολύ γρήγορα γυρίσαμε στα 4 και εκεί παρατήρησα πως έχει κάτι σαν καμπούρα στο χαμηλό μέρος της σπονδυλικής της στήλης και κάτι σαν μελανίες, ίσως έχει κανένα κουσούρι από κάποιο τρακάρισμα? Δεν ρώτησα κάτι, στην στάση αυτή ήτανε πιο καλά και την γαμούσα απαλά, σε κάποια στιγμή έπλεξε τα πόδια της γύρα από τα δικά μου κ εκεί ερχότανε σε λίγο το τελείωμα.. προσπάθησα να κερδίσω λίγο χρόνο γυρίζοντάς της και στήθησε για ιεραποστολικό, εκεί με την προσωπάρα της δεν άντεξα και πολύ, δεν της άρεσε που πήγα να χαιδέψω τα μούτρα της κ μετά από λίγο finish. Κατάθεση χωρίς πολλά πολλά μόνο ένα ευχάριστο όμορφο κορμάκι/προσωπάκι.
Καλά ήτανε. Must για όσους γουστάρουν πιπίνια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 06, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζένιφερ
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού