Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 11 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αλεξανδρα Ρουμανα 19 χρονων απ'οτι λεει.Μελαχρινη με μακρυ μαλλι,ασχημουλα με πεταχτα αυτια και αραια δοντια αλλα συμπαθητικη σαν συνολο.Βυζακι μικρο πεσμενο με μεγαλη σκουροχρωμη ρωγα και κωλαρα τελεια φτιαγμενη που βγαζει ματι ειδικα οταν την τουρλωνει.
Λιγο παζαρακι και 40ε για 69 με γυμνο τσιμπουκι.

Τα εισαγωγικα με την εισοδο της στο δωματιο και της ζητησα αμεσως να κατσει πανω στον πουτσο με αυτην απο πανω.Δεχτηκε,αρχισε να κουνιεται με δικη της πρωτοβουλια και επεσαν και τα πρωτα φιλια στο στομα αρχικα και γλωσσοφιλα στη συνεχεια.Μειναμε λιγο ετσι και την γυρισα μπρουμυτα ωστε να πεσω πανω της για πουτσοτριψιματα απο πισω.Το δεχτηκε κι αυτο και ηταν απολαυστικο διοτι διαθετει τρομερη επιδερμιδα πραγμα το οποιο με καυλωσε γρηγορα ενω ειχα χωσει τον πουτσο μου μες τα πλουσια κωλομαγουλα της.

Κατηφορησα για γλυφοκωλι το οποιο εδειξε να γουσταρει αλλα δε δεχτηκε δαχτυλο στον κωλο αν και η σουφρα της ειναι πραγματικα ξεσκιμενη.Μιλαμε για πολυ ανοιγμα...
Εκει με παροτρυνε αυτη για γλειφομουνι το οποιο της εκανα με τη γνωστη μου μαεστρια και την ψιλοτρελανα και συμμετειχε κιολας κουνωντας τη λεκανη της οπως ηθελε ωστε να ερεθιζεται.
Γυρισε σε σταση πλαγιαστο 69 για να μου κανει πιπα οπου σχεδον τον εξαφανισε ολον με την μια.Δινει πολυ εμφαση στο πουτσοκεφαλο και μπορει να σε φτασει γρηγορα στο τελος ετσι.Τωρα που το σκεφτομαι ομως δεν μου'κανε καθολου αρχιδογλειψιμο αν και ειχα ξυριστει λιγες ωρες πριν.Δε πειραζει αυτη εχασεΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πρωτη σταση αυτη απο κατω με μαξιλαρι στη μεση,πολυ στενο μουνι με ωραια αισθηση οπου απολαμβανεις διεισδυση.Συμμετειχε εντονα κι αυτη τραβωντας με προς το μερος της ωστε να μπω οσο βαθια γινεται.Τσιμπημα στις ρωγες και τα σχετικα και γλωσσοφιλα στο ενδιαμεσο
Δευτερη σταση πισωκολλητο,αρχικα ξαπλωμενος πανω της με αυτην επισης ξαπλωμενη εντελως στο κρεβατι και μετα κλασικα στα 4 οπου κουνουσε με μεγαλη μαεστρια τον κωλο της καπως κυκλικα και μπρος πισω και τελικα χυσιμο σε πολυ γρηγορο τεμπο απο μερους μου.

Συμπερασμα...Εμεινα ευχαριστημενος,ειναι πολυ φιλοτιμη και ξερει να γαμιεται δυνατα με καλη τεχνικη παρα το νεαρο της ηλικιας.Μπορει να την εχουμε παρει λιγο στην πλακα λογω αρχιδοαρπαγματος στο σαλονι σχεδον σε ολους και λογω ομοιοτητας με τον ΡοναλντινιοΧαμόγελοΧαμόγελοαλλα ειναι και ουσιαστικη οποτε μπορω να την προτεινω σε ολους ως μια αποδοτικη επιλογη.Η εμφανιση ισως ειναι ενα θεμα αλλα ειναι συμπαθητικη ασχημουλα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 06, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.400
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουνίου, 2012
[quote]Λιγο παζαρακι και 40ε για 69 με γυμνο τσιμπουκι.και επεσαν και τα πρωτα φιλια στο στομα αρχικα και γλωσσοφιλα στη συνεχεια.Κατηφορησα για γλυφοκωλι το οποιο εδειξε να γουσταρει.Εκει με παροτρυνε αυτη για γλειφομουνι το οποιο της εκανα με τη γνωστη μου μαεστρια.[/quote]

Με 40€ αγόραζες αρκετό HCL,HCN,H2SO4 για να πεθάνεις ανώδυνα...Με αυτά που κάνεις δε θα γλυτώσεις το θάνατο.

09 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τον γλύτωσε κανένας και δε μας τό 'πε; Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2