Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 11 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Χτες 04.06.2012 γύρω στις 22,30 .
Αφού με υποδέχτηκε η τσατσα μπουμπου με αγκαλιές και φιλιά ...
με διευκρίνισε τα γούστα της μικρής δίχως να την ρωτήσω (την τσατσα) .
Μπράβο στην τσατσα Μπουμπου.Μεγάλο χαμόγελο
Η Αιμιλία απλώς άλλαξε το χρώμα το μαλλί της τα βάψε ξανθά έμενα μου φάνηκε σαν να φόραγε τουπέ .
Είναι ολιγομίλητη αυτό που είναι να στο πει με τρόπο και θα σε καυλώσει γρήγορα .
Περιγραφη της κοπελας υπαρχει στην προηγουμενη κριτικη μου. (23/03/2012)
Προκαταρτικά πολύ καλα +10 θα λεγα δεν δαγκώνει της ρώγες , αυτή την φορα με τσιμπούσε λιγάκι με τα δάκτυλα της της ρώγες μου και με ερέθισε ετσι και καυλωσα πιο πολύ , απλά και σε γλύφει όλο το κορμί και μετά σε γλύφει και τις μπάλες .
Κάνει σπέσιαλ ισπανικό δίχως να τις πεις κουναει μόνη της τα ινία στο είναι δηλ. σβέλτη σε αυτά.
Με κάνε σπέσιαλ 69 με άφηνε να βάζω δάκτυλα στο μουνακι .
Καθαρό μουνακι να χορταίνεις να το γλύφεις έγλυψα φυσικά και τους Βυζους δίχως να με πει ποναει σαν τις άλλες
Και το πιο ωραίο ήταν το καραμπαλινκ 10+ και το ισπανικό είχαν και διάρκεια αυτή φορά !
Το μόνο μείον δεν κάνει πίπα δίχως καπότα και δεν δίνει κωλο. Δεν αφήνει φιλιά μόνο στα μάγουλα.
Παραμονή στο δώμα 25 λεπτά !
Για 2η φορά που την πήρα θα λεγα ότι είναι μια σταθερή αξία , τιμά τα 30 ευρώ που την δίνεις δεν είναι καθόλου τεμπέλα , στα προκαταρτικά την δίνω +10 γιατί με ερέθισε με τον τρόπο της , δεν με πόνεσε , κάνει όλες τις στάσεις δίχως βιασύνη , επιμένει πολύ στο γούστο καραμπαλινκ αυτό με το τόνισε και η τσατσα μπουμπου στην υποδοχή.
Οσο θα ειναι Δραμα σπευσαστε Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Αιμιλία
kouklakis
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
72
Likes:
42
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2021
με ποιον τροπο θα μπορουσα να κλιεσω ενα ραντεβου μαζι της; δουλευει ακομα;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1