Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη έγινε σήμερα Κυριακή στις 14.40 , η Κάρμεν είναι μια καστανή κοντή πολωνέζα με μαυρισμένη επιδερμίδα μικρό στητά βυζάκια και ένα υπέροχο κωλαράκι.
είναι γνωστό ότι σε αυτό το μαγαζί το αντίτιμο για να περάσεις με την Κάρμεν είναι στα 25 ευρώ , με περίσσιο "τσαμπουκά" είπα στην τσα τσα ότι αν θέλετε να περάσω
θα σας δώσω 20 ευρώ όπως είναι και στα άλλα...ναί είπε αμέσως η τσα τσα , τα έδωσα και πέρασα ,θέλω να αναφέρω ότι τα δωμάτια είναι απο τα ένα δυο πιο καθαρά
στην περιοχή(όπως και στο πάνω),έρχεται η Κάρμεν και αφού χαιρετηθήκαμε και με ρώτησε γιατί δεν είμαι σε καμιά παραλία ,ανέβηκε στο κρεβάτι πλάι μου και έβγαλε
το υπερβολικά κοντό φουστανάκι που φόραγε , αποκαλύπτοντας το υπέροχο βελούδινο πετίτ κορμάκι της , πηγαίνοντας με την Κάρμεν ξέρεις τι θα πάρεις ένα τυπικό
ξελάφρωμα χωρίς καμιά τρελή συμμετοχή αλλά έμενα με την συγκεκριμένη δεν με πειράζει γιατί μου αρέσει το σωματότυπο της ,φιλία στο στόμα και 69 στο απλό πρόγραμμα
δεν κάνει , αφήνει δάχτυλο στο μουνί και στον κώλο μέχρι ένα σημείο ένω καυλώνει αρκετά όταν τις δαγκώνεις τις ρογίτσες της και την φιλάς στα αυτιά και στον λαιμό.
απο προκαταρκτικά μηδέν , σκήβει το σώμα της πανω απο το δικό σου και τρίβει τα βυζάκια της στον πούτσο μου ένω με το χέρι της χαϊδεύει τα αρχίδια μου ,πέρασμα προφυλακτικού
και αρχίζει πίπα η οποία είναι καλή χωρίς χέρι και βαθιά , της είπα να γυρίσει σε στάση 69(δεν κάνει)για να βλέπω το ωραίο μουνάκι της και το υπέροχο κωλοτρυπίδι της ,
δάχτυλο αφήνει στην κλειτορίδα αλλά όχι μέσα στο μουνί και στον κώλο άλλα όχι πολύ βαθιά ,μου έπερνε πίπα για κανα 10λέπτο μίας και είχα ξεχαστεί απο την υπέροχη θέα που
είχα μπροστά στα μάτια μου και πήγα να χύσω... την σταμάτησα και την γύρισα κατευθείαν στα τέσσερα γιατί λίγο ακόμα και θα τελείωνα , με τις καυλες που είχα άρχισα κατευθείαν
να την γαμάω πολύ δυνατά κάτι που δεν την χαλάει και δεν διαμαρτύρεται , βέβαια αυτό έιχε σαν αποτέλεσμα μετά απο κανα τρίλεπτο να χύσω στη μιά και μοναδική στάση που την πήρα.
εν κατακλείδι ,σίγουρα τα λεφτά δεν τα κλαις , ειδικά αν είσαι και λάτρεις αυτού του τύπου σώματος αλλά απο την άλλη δεν έχει καμιά τρελή συμμετοχή...στα 20 ευρώ θα ξαναπέρναγα
στα 25 με τίποτα.........στο δωμάτιο έκατσα κοντά στο 20λέπτο χωρίς να χτυπήσει η πόρτα........

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 03, 2012
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.036
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουνίου, 2012
Εορταστική κατάθεση λόγω πρωταθλήματος φαντάζομαιΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Όσο μπορείς πάντως ελλάττωσέ τα γιατί δίνεις το κακό παράδειγμα και στον μπέμπαMoney MouthMoney Mouth
08 Ιουνίου, 2012
Η Κάρμεν ήταν ανακάλυψη του Xilnik (δεν θυμάμαι ακριβώς) πριν δυο χρόνια (νομίζω)

Επειδή βασίζομαι στην εμπειρία του αλλά και επειδή μου άρεσε ιδιαίτερα ο εξωκοινοβουλευτικός της κώ(ο)λος επέλεξα να την δοκιμάσω και δεν μετάνοιωσα.

Αξίζει!

Μπράβο και πάλι συνάδελφε n.smirni και για όλη την πληροφόρηση που μας προσφέρεις!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2